Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą (18.09.2022 r.)

 1. Zapraszamy dzisiaj na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 17.30.

 2. Dzisiaj młodzież przygotowująca się do udziału w Światowych Dniach Młodzieży, po każdej Mszy Świętej zaprasza na kiermasz ciast. Uzyskane środki będą stanowić dofinansowanie wyjazdu na przyszłoroczne spotkanie w Lizbonie.

 3. W tym tygodniu nabożeństwa o 17.30: w poniedziałek adoracja w ciszy, we wtorek do św. Jana Bosko, w środę Hołd Wspomożycielce, w czwartek powołaniowe, w piątek do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę – różaniec.

 4. Spotkanie rodziców i młodzieży bierzmowanej z klas siódmych i ósmych, w czwartek o godz. 19.00 w kościele.

 5. Zapraszamy wszystkich, wszystkie wspólnoty i każdego z Was na "Noc walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski", z piątku na sobotę, z 23 na 24 września, od godziny 21:00 do ok. godz. 4:00. W obecnych czasach, pełnych grzechów i nieprawości, konieczna jest modlitwa pokutno-wynagradzająca, dzięki której wypraszać pragniemy łaski dla naszego narodu.

  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim, poprzez akt zawierzenia Ojczyzny, modlitwy za kapłanów, za rządzących, modlitwy rodziców za dzieci, modlitwy do Ducha Świętego, następnie Różaniec, Eucharystię o północy, adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwy przełamywania przekleństw i uwalniania Bożego Błogosławieństwa, aż po Procesję Siedmiu Okrążeń. Zakończymy tę noc Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem ok. godz. 4:00. 

 6. Wszystkich członków Stowarzyszenia ADMA, zapraszamy 24 września o godz. 9:00 na wspólną Eucharystię i spotkanie formacyjne w dolnym Oratorium. 

 7. Bractwo Więzienne świętego Dobrego Łotra zaprasza w sobotę, 24 września o godz. 15.00 na Mszę Świętą w intencji: o prawdziwą wolność duchową i fizyczną dla skazanych, byłych więźniów, trwających w nałogach oraz ich rodzin.

 8. W przyszłą niedzielę, 25 września na Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie katechizmów dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej (książki do religii). Po Eucharystii krótkie spotkanie z rodzicami.

 9. Za tydzień, w ramach "Pierwszej Niedzieli Hospicyjnej", Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup koncentratorów tlenu na potrzeby pacjentów hospicjum stacjonarnego i hospicjów domowych, prowadzonych przez instytucje kościelne w naszej archidiecezji oraz dla prowadzonych przez nie wypożyczalni sprzętu medycznego.

 10. Archidiecezjalne Spotkanie Formacyjne Zelatorów Żywego Różańca odbędzie się w naszej parafii w sobotę, 8 października br. Już dziś prosimy zelatorów o rezerwację czasu w tym dniu od godz. 9.00 do 15.00.

 11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).

 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 13. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Bogusława Kucharska, l. 69, ul. Santocka;
  + Józef Repta, l. 93, zam. ul. Santocka;
  + Władysław Muzyka, l. 85, zam. ul. Gronowa;
  + Zbigniew Kukliński, l. 69, zam. Szczecin.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...

 14. Modlitwa do św. Michała Archanioła

Dodał: Grzegorz 17 września 2022 (17:17)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2023 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu