Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą (25.09.2022 r.)

 1. Zapraszamy dzisiaj na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 17.30.
   
 2. Dzisiaj, w ramach "Pierwszej Niedzieli Hospicyjnej", Parafialny Zespół Caritas przeprowadza przed kościołem zbiórkę ofiar do puszek. Bóg zapłać ofiarodawcom.
   
 3. Jutro, w poniedziałek dzieci i młodzież z SL SALOS Szczecin, wraz z trenerami i rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00. Z tej racji nie będzie w tym dniu wieczornego nabożeństwa.
   
 4. W tym tygodniu nabożeństwa o godz. 17.30: we wtorek do św. Jana Bosko, w środę Hołd Wspomożycielce, w czwartek powołaniowe, w piątek do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę – różaniec.
   
 5. W piątek, 30 września Salezjanów Współpracowników zapraszamy na spotkanie i konferencję po wieczornej Mszy Świętej.
   
 6. W sobotę, 1 października, mężczyzn zapraszamy na Męski Różaniec w Bazylice św. Jana Chrzciciela o godz. 7.00.
   
 7. Wymiana tajemnic dla Żywego Różańca w sobotę przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Mszy Świętej zapraszamy na Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.
   
 8. Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. W tym roku przypada 20 rocznica ogłoszenia Tajemnic Światła przez św. Jana Pawła II. Zachęcamy do indywidualnego, małżeńskiego i rodzinnego odmawiania Różańca Świętego. W naszym kościele wspólnotowo będziemy odmawiać różaniec po Mszy Świętej o godz. 9.00 oraz w ramach wieczornego nabożeństwa o godz. 17.30.
   
 9. W tym tygodniu przypadają imieniny siostry Teresy. Za siostrę solenizantkę będziemy modlić się na Mszy Świętej w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
   
 10. W niedzielę, 2 października przypada DZIEŃ ANIOŁA – wspominamy Świętych Aniołów Stróżów. Prosimy, aby dzieci przychodzące na Mszę Świętą o godz. 10.30 przebrały się za anioły.
   
 11. Archidiecezjalne Spotkanie Formacyjne Zelatorów Żywego Różańca odbędzie się w naszej parafii w sobotę, 8 października br. Prosimy chętne osoby o upieczenie ciast dla gości, których się spodziewamy.
   
 12. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 14. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Łucja Lewandowska, l. 97, zam. ul. Gruszkowa;
  + Irena Woronko, l. 87, zam. ul. Santocka;
  + Danuta Sodo, l. 82, zam. ul. Kaliny;
  + Alicja Kratiuk, l. 73, zam. ul. Kaliny.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...
   
 15. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 24 września 2022 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu