Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę zwykłą (09.10.2022 r.)

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.
   
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godzinie 17.30. W tygodniu wspólnie odmawiamy różaniec w kościele także po Mszy Św. o godz. 9.00.
   
 3. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia, które rozpocznie się Nabożeństwem Różańcowym o godz. 17.30, następnie Msza Święta o godz. 18.00 i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie fizyczne i duchowe.
   
 4. Schola dziecięca i młodzieżowa zaprasza na spotkania w każdy wtorek o godz. 16.30 w Starym Oratorium (wejście R). Szczegółowe informacje u Sióstr Salezjanek.
   
 5. W piątek z okazji Dnia Nauczyciela zapraszamy do wspólnej modlitwy za Nauczycieli i wszystkich pracowników Oświaty na Mszy Świętej o godz. 18.00. Po Mszy Świętej zapraszamy nauczycieli na spotkanie przy kawie.
   
 6. W piątki zapraszamy młodzież na spotkania wolontariatu, które prowadzą Siostry Salezjanki o godz. 18.00. Więcej informacji u Sióstr.
   
 7. W sobotę o godz. 4.00 w naszym kościele rozpocznie się Nabożeństwo „1000 Róż dla Maryi” - zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy. W czasie nabożeństwa mężczyźni będą pielgrzymować do parafii pw. św. Michała Archanioła w Wielgowie.
   
 8. Za tydzień będziemy obchodzić w Kościele Dzień Papieski. Młodzież z Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia będzie gościć w naszej parafii i prowadzić zbiórkę na cel pomocy finansowej zdolnym młodym ludziom w trudnej sytuacji materialnej. Młodzież będzie rozprowadzać ciasta, różne gadżety, a dla dzieci po Mszy Św. o godz. 10.30 będą niespodzianki na boisku przy Oratorium: gry, zabawy, malowanie twarzy, loteria. Serdecznie zapraszamy.
   
 9. Pary przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zapraszamy do udziału w kursie przedmałżeńskim, który odbędzie się w dniach 14, 15, 21 i 22 stycznia 2023 r. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej parafii.
   
 10. Z komunikatów Kurii:

  W poniedziałek, 31 października br., odbędzie się w Szczecinie, zgodnie z dotychczasową tradycją, kolejna „Procesja ze świętymi”, w której uczestnicy m.in. niosą relikwie świętych i błogosławionych. Procesja wyruszy o godz. 20.00 z Jasnych Błoni, od Figury św. Jana Pawła II, do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie około godz. 21.00 zostanie odprawiona Msza Święta z Uroczystości Wszystkich Świętych.

  Na gazetce przy wejściu do kościoła jest zamieszczony porządek obchodów Dnia Dziecka Utraconego w Szczecinie.
   
 11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 13. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Przemysław Kłodziński, l. 73, zam. ul. Santocka;
  + Tomasz Uziębło, l. 43, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Czesław Wolny, l. 76, zam. ul. Santocka.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...
   
 14. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 08 października 2022 (17:09)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu