Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęć



Intencje modlitwy różańcowej na listopad 2022 r.

W 1. sobotę miesiąca, 5 listopada br. wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Św. o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na listopad 2022 r.:
Za dzieci, które cierpią

Módlmy się, aby dzieci, które cierpią - te, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty  - miały dostęp do edukacji i mogły na nowo zaznać uczucia ze strony rodziny.

RÓŻA INTENCJA NA LISTOPAD 2022 R.
Św. Józefa W intencji Misji Świętych w naszej parafii, by był to czas łaski i błogosławieństwa, pojednania i odnowy, miłosierdzia i nadziei.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes O nowe, święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Matki Kościoła Za naszą Ojczyznę, by w dobie szerzenia ateistycznego liberalizmu wobec religii i moralności chrześcijańskiej, pozostała wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. 
Ucieczki Grzeszników O nawrócenie i Boże miłosierdzie szczególnie dla tych, którym zagraża utrata zbawienia.
Królowej Korony Polskiej Aby Pan Bóg błogosławił trud wkładany w budowę naszego Sanktuarium św. Jana Bosko i wszystkim angażującym się w to dzieło. 
Niepokalanego Poczęcia NMP Aby powszechnie uznano prawo każdego człowieka do życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.
Zwiastowania NMP Za chorych, ludzi w podeszłym wieku, samotnych, opuszczonych, aby otrzymali potrzebną pomoc i wsparcie.
Wspomożenia Wiernych O świętość życia dla naszych kapłanów, sióstr zakonnych i wszystkich osób konsekrowanych.
Królowej Pokoju O światło Ducha Świętego dla księdza Radosława i wspólnoty zakonnej Bracia Miłosiernego Pana, którzy w naszej parafii będą prowadzić Misje Święte.
Św. Dominika Savio Za zmarłych członków naszej Rodziny Różańcowej, zmarłych kapłanów którzy u nas posługiwali, zmarłych z naszych rodzin, aby osiągnęli pełnię życia wiecznego.
Królowej Apostołów O pokój na Ukrainie i na całym świecie, aby żaden człowiek nie doświadczał koszmaru wojny.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 02 listopada 2022 (06:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu