Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (20.11.2022 r.)

 1. Zapraszamy na modlitwę za zmarłych polecanych w Wypominkach. Dzisiaj o godz. 17.15, w tygodniu o godz. 8.20 i 17.15. W ten wtorek, z racji Mszy Świętej pogrzebowej, Wypominki będą tylko po południu.
   
 2. W tym tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. W poniedziałek i wtorek, od godz. 15.00 do 17.15.
   
 3. Zapraszamy na "Noc walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski", z piątku na sobotę, z 25 na 26 listopada, od godziny 21:00 do ok. godz. 4:00. W obecnych czasach, pełnych grzechów i nieprawości, konieczna jest modlitwa pokutno-wynagradzająca, dzięki której pragniemy prosić Boga o łaski dla naszego narodu i całego świata.

  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim i aktem zawierzenia Ojczyzny, następnie podejmiemy modlitwy za kapłanów, za rządzących, modlitwy rodziców za dzieci, modlitwy do Ducha Świętego. Między godziną 23.00 a 24.00 rozpocznie się Eucharystia, następnie Różaniec, Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy przełamywania przekleństw i uwalniania Bożego Błogosławieństwa, następnie Procesja Siedmiu Okrążeń. Zakończymy tę noc Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem ok. godz. 4:00.
   
 4. W związku z kończącą się czteroletnią kadencją zarządu Stowarzyszenia Maryi Wspomożycielki Wiernych A.D.M.A., zapraszamy wszystkich członków wspólnoty na wybory do rady, które odbędą się w sobotę, 26 listopada po Mszy Świętej o godz. 9.00. Kandydatów do rady można zgłaszać na piśmie do opiekuna ADM-y ks. Jana Jermaka lub w kancelarii parafialnej.
   
 5. Bractwo Więzienne świętego Dobrego Łotra zaprasza w sobotę, 26 listopada o godz. 15.00 na Mszę Świętą w intencji: o prawdziwą wolność duchową i fizyczną dla skazanych, byłych więźniów, trwających w nałogach oraz ich rodzin.
   
 6. Także w sobotę, w naszej parafii odbędzie się spotkanie formacyjne dla sióstr z naszej Archidiecezji.
   
 7. Uczestników Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r. zapraszamy w przyszłą niedzielę, 27 listopada na wieczorną Mszę Świętą oraz spotkanie formacyjne w Starym Oratorium.
   
 8. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 10. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Stanisław Szewczyk, l. 89, zam. Jeziorany;
  + Kazimierz Gruszczyński, l. 88, zam. ul. Witkiewicza - Msza Święta pogrzebowa we wtorek o godz. 8.15.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...
   
 11. Modlitwa w intencji Misji Świętych i do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 19 listopada 2022 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2023 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu