Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na święto Chrztu Pańskiego (08.01.2023 r.)

Obchodzimy dziś święto Chrztu Pańskiego, które jest okazją do wspomnienia naszego własnego chrztu i podziękowania za dar dziecięctwa Bożego.

 1. Rozpoczynamy drugi tydzień wizyty duszpasterskiej. Na gazetce przed kościołem zamieszczona jest lista „kolędowa” na najbliższy tydzień, uwzględniająca otrzymane zaproszenia. Z uwagi na ilość zgłoszeń, wizyta duszpasterska odbywać się będzie do 20 stycznia włącznie.

 2. Zapraszamy dzisiaj na wspólne kolędowanie o godz. 17.30.

 3. W tym tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy w poniedziałek i wtorek, od godz. 15.00 do 17.30.

 4. W związku z wizytą duszpasterską, w tygodniu na Nabożeństwie o godz. 17.30 odmawiany będzie Różaniec.

 5. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia: o godz. 17.30 Różaniec, następnie Msza Święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

 6. W sobotę rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Chętne pary prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się.

 7. W przyszłą niedzielę, 15 stycznia będziemy gościć alumnów z Wyższego Seminarium w Lądzie nad Wartą. Młodzi salezjanie podzielą się z nami świadectwem swojego powołania. Na rzecz Seminarium przeprowadzona będzie po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek.

 8. Także w przyszłą niedzielę, na Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie książeczek dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Eucharystii krótkie spotkanie z rodzicami.

 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, tylko przed południem (9.30-10.30). Sprawy pogrzebowe prosimy uzgadniać telefonicznie.

 10. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 11. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Janina Biskupska;
  + Eugeniusz Łuniewski;
  + Barbara Perlak;
  + Tadeusz Kowalczyk.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

 12. Modlitwa w intencji Misji Świętych i do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 07 stycznia 2023 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2023 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu