Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą (22.01.2023 r.)

 1. Dzisiejsza niedziela, z woli Ojca Świętego Franciszka, jest obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.

 2. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaprosiły nas w tym roku z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwe przyjęcie, świadectwo życia i składane ofiary.

 3. Od dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo nowenny do uroczystości św. Jana Bosko, które odprawiane będzie codziennie o godz. 17.30. Uroczystość odpustową będziemy przeżywać razem z księdzem Biskupem Henrykiem Wejmanem we wtorek, 31 stycznia, na Mszy Świętej o godz. 18.00.

 4. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek, od godz. 15.00 do 17.30.

 5. W sobotę, 28 stycznia przypadają imieniny księdza Tomasza Malinowskiego. Za księdza solenizanta będziemy modlić się w pierwszy czwartek miesiąca, 2 lutego na Mszy Świętej o godz. 18.00.

 6. Za tydzień, w niedzielę młodzież przygotowująca się do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie będzie rozprowadzać przed kościołem „odpustowe pierniczki” z sentencją św. Jana Bosko. Uzyskane przy tej okazji środki dofinansują ich wyjazd.

 7. W drugim tygodniu ferii (od 20 do 24 lutego), pod patronatem Fundacji księdza Lucjana Gierosa SDB organizujemy półkolonie zimowe dla dzieci. Koszt 250 zł. Karty uczestnika są do odbioru w kancelarii lub zakrystii po Mszach Świętych.

 8. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku na rzecz prowadzonej działalności przez salezjanów. Naszą Organizacją Pożytku Publicznego, przez którą można tego dokonać jest:

  SYMFONIA MŁODOŚCI FUNDACJA IMIENIA KSIĘDZA LUCJANA GIEROSA SDB
  KRS nr: 0000443963

  W kancelarii można pozostawiać dokumenty do rozliczenia.

 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).

 10. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 11. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Teofil Rudnicki, l. 90, zam. ul. Kaliny;
  + Jadwiga Najda, l. 81, zam. ul. Santocka.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

 12. Modlitwa w intencji Misji Świętych i do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 21 stycznia 2023 (17:01)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu