Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na marzec 2023 r.

4 marca 2023 r. - w pierwszą sobotę miesiąca, w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na marzec 2023 r.:

Za ofiary nadużyć.

Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła zadanego przez członków wspólnot kościelnych, aby w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie.

RÓŻA INTENCJA NA MARZEC 2023 R.
Św. Józefa By dobry Bóg miał w swojej opiece wszystkie ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. By zmarłych obdarzył życiem wiecznym, a ocalałym dał nadzieję i duchowe umocnienie.
Matki Kościoła O światło Ducha Świętego dla księdza Radosława i wspólnoty zakonnej Bracia Miłosiernego Pana, którzy w naszej parafii będą prowadzić Misje Święte.
Ucieczki Grzeszników O nowe i święte powołania kapłańskie i misyjne w sposób szczególny z naszej parafii. 
Królowej Korony Polskiej Za chorych, aby byli otoczeni serdecznością, mieli zapewnioną opiekę zdrowotną oraz wsparcie duchowe.
Niepokalanego Poczęcia NMP W intencji Misji Świętych w naszej parafii, by Słowo Boże dotarło do każdego, kto szczególnie potrzebuje Bożego miłosierdzia, by powstać z grzechu do nowego życia.
Zwiastowania NMP O Boże błogosławieństwo dla wszystkich angażujących się w budowę naszego kościoła oraz o potrzebne środki na jej ukończenie. 
Wspomożenia Wiernych O sprawiedliwy pokój na Ukrainie i w innych miejscach świata, w których trwają wojny czy prześladowania.
Królowej Pokoju O siły i zapał apostolski dla kapłanów i sióstr zakonnych posługujących w naszej parafii.
Św. Dominika Savio Za naszych parafian i wszystkich ochrzczonych, o takie przeżycie Wielkiego Postu, aby był on miły Panu Bogu.
Królowej Apostołów Aby spowiednicy w czasie Wielkiego Postu gorliwie posługiwali w sakramencie pokuty i pojednania.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes  
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 01 marca 2023 (08:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2023 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu