Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na grudzień 2023 r.

W pierwszą sobotę miesiąca w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na grudzień 2023 r.:

Za osoby niepełnosprawne.

Módlmy się, aby osoby niepełnosprawne znalazły się w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje oferowały programy, które zwiększą ich aktywność.

RÓŻA INTENCJA NA GRUDZIEŃ 2023 R.
Św. Józefa Aby hierarchowie Kościoła powszechnego podejmując decyzje w sprawach dróg Kościoła, otwierali się na działanie Ducha Świętego i zawierzali swoją posługę wstawiennictwu Matki Kościoła.
Matki Kościoła Za szafarzy słowa Bożego głoszących nauki rekolekcyjne i homilie świąteczne, aby w mocy Ducha Świętego powiększali obszary zbawienia w sercach ludzkich. 
Ucieczki Grzeszników O pokój dla Ukrainy, Ziemi Świętej i wszędzie tam, gdzie toczą się wojny.
Królowej Korony Polskiej O dar mądrości dla rządzących w naszej Ojczyźnie, jak i polityków wszystkich opcji.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za kobiety oczekujące potomstwa, by otrzymywały wszelkie potrzebne Boże łaski, pomoc i cieszyły się darem macierzyństwa.
Zwiastowania NMP Aby Pan Bóg pobłogosławił trud wkładany w budowę naszego sanktuarium św. Jana Bosko i wszystkim angażującym się w budowę.
Wspomożenia Wiernych Za naszych kapłanów - o łaskę zdrowia, siły, zapał do służby, wrażliwość na natchnienia Ducha Świętego.
Królowej Pokoju O wierność chrześcijańskiemu dziedzictwu dla narodów Europy.
Św. Dominika Savio Aby w nowym roku duszpasterskim 2023/2024, którego tematem jest: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” nastąpiło prawdziwe wzmożenie zaangażowania wiernych do świadomego uczestnictwa w życiu i misji Kościoła.
Królowej Apostołów O nowe, święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes  
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 01 grudnia 2023 (02:43)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu