Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęć24 Godziny Męki Pańskiej (8-9 marca)

 Zapraszamy na całodobową Adorację "24 Godziny Męki Pańskiej", która rozpocznie się 8 marca o godz. 17.00,a zakończy 9 marca o godz. 17.45.

 Msze Święte (w godzinach Adoracji):

  • Piątek (8 marca) o godz. 18.00;
  • Sobota (9 marca) o godz. 7.00 i 9.00.

🔥❤️ 8️⃣ ➖️ 9️⃣▪️0️⃣3️⃣▪️2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ ✝️🙏

Bracia🤜🤛 i Siostry🤗 z wielkim zaangażowaniem fizycznym i duchowym zapraszamy was serdecznie do wspólnego przeżycia, duchem i sercem, w mocy wiary, nadziei i miłości tego wielkiego, a zarazem pięknego wydarzenia, które po raz drugi organizowane jest w naszym mieście.

"Jedna godzina rozważania Mojej bolesnej męki większą zasługę ma, aniżeli cały rok biczowania się aż do krwii" (Dz.369)

To słowa Pana Jezusa, które skierował do apostołki Bożego Miłosierdzia czyli Św.Fastuny Kowalskiej, w jednej z rozmów, których mogła doświadczyć w łasce danej Jej przez samego Zbawiciela.

Teraz..... w obecnych czasach, każdy z nas może być żywy duchem i poczuć to, czego doświadczyć mogła Św.Faustyna, gdyż właśnie w tej dobie ludzkiej egzystencji, w której rozgrywa się nieprzerwana walka Dobra ze złem o ludzkie dusze, kuszone do popełnienia ciężkich grzechów, otwarte zostało dla nas nie tylko Najświętsze Serce Pana Jezusa, lecz wylana została sama Miłość i Miłosierdzie, których możemy stać się nie tylko świadkami ale i bezpośrednimi odbiorcami tego.... czym Ojciec Przedwieczny pragnie, z miłości, nas obdarować.

Nabożeństwo 24 Męki Pana Jezusa to cała droga, którą umiłowany Boży Syn, Jego Matka Maryja, a także najbliże Jego sercu dusze, przebyli by dokonało się nasze odkupienie, a zatem to właśnie teraz Bracia i Siostry z 8️⃣ na 9️⃣ MARCA 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ każdy z was może stać się uczestnikiem tej Boskiej wędrówki ku zbawieniu świata, począwszy od pożegnania się Jezusa Chrystusa ze swoją Matką, poprzez mękę pełną boleści podczas modlitwy w Ogrodzie Getsemani i wiele nam mówiącą o cierpieniu drogę krzyżową, aż do złożenia Jego człowieczeństwa w grobie.

Całe to nabożeństwo to zegar Męki Pańskiej, ale także zegar 24h boleści tej samotnej Duszy, sługi Bożej Luizy Piccarrety, która po pierwsze żywym opisem przedstawia to, co wydarzyło się w każdej godzinie, oraz dodaje rozważania, uczucia i zadośćuczynienia. Po drugie, te uczucia i te zadośćuczynienia są tak wyjątkowe, nowe i głębokie, że nie wydają się dziełem ludzkim, ale niebiańskim.

Te rozważania 24h zegara to czas aby podążać z bliska za Jezusem, zjednoczyć się z Nim, przyoblec w Niego, aby odtworzyć w nas Jego myśli, Jego intencje, Jego modlitwy, Jego zadośćuczynienia, Jego cierpienie oraz Jego Milość, aby wspólnie z Jezusem otaczać Ojca chwałą i dawać Mu zadośćuczynienie, aby zbawić i uświęcić nas samych i naszych Braci i Siostry dla triumfu Jego Królestwa.

Podczas głębokiego przeżywania 24h Zegara dusza jest ochocza ale ciało może być słabe, stąd wychodząc wam na przeciw nasza Wspólnota zapewni jakieś przekąski🥯🍔🥪 oraz napoje☕️🫖🥃 przez cały czas trwania tegoż wielkiego nabożeństwa ⛪️

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i prosimy o udostępnianie bliskim i bliźnim.

Wojownicy Maryi Szczecin ⚔️💪❤️😇🙏

 

 

Dodał: Grzegorz 14 lutego 2024 (16:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu