Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćKomunikat dotyczący programu telewizji katolickiej EWTN Polska

Komunikat dotyczący programu telewizji katolickiej EWTN Polska

25 lutego 2024 r. telewizja EWTN Polska wyemituje o godz. 9.00 i 19.00 rozmowę z ks. abpem Andrzejem Dzięgą, metropolitą szczecińsko-kamieńskim. Powtórki rozmowy będzie można zobaczyć 26 lutego o 9.00 i 19.00 oraz 27 lutego o 19.00. Następnie materiał będzie dostępny na kanale EWTN Polska w serwisie YouTube.

Jednocześnie przypominam o aktualnych możliwościach odbioru telewizji katolickiej EWTN Polska. Telewizja EWTN Polska nadająca dotychczas na kanale 57 naziemnej telewizji cyfrowej zmieniła zasady swojego odbioru. W Szczecinie i okolicach nie można już odbierać telewizji EWTN Polska na kanale 57. W Polsce taka możliwość pozostała jedynie w Warszawie i Wrocławiu.

- Od 22 grudnia 2023 r. telewizja EWTN Polska dostępna jest na serwisie EWTN GO w standardzie HbbTV na kanale 90 naziemnej telewizji cyfrowej. Aby móc w ten sposób odbierać program trzeba mieć telewizor podłączony zarówno do anteny jak i Internetu. W ten sposób można odbierać zarówno „EWTN Polska live” jak i „Adoracja24”. Szczegóły:

https://ewtn.pl/aktualnosci/zmiana-sposobu-nadawania-ewtn-polska

- Nie można już oglądać stacji na żywo na kanale telewizji na YouTubie: https://www.youtube.com/@EWTNPolska. Ale można tam oglądać kanał: „Adroracja24” oraz programy archiwalne.

- Transmisja LIVE jest dostępna na stronie: https://ewtn.pl/na-zywo

 

- Możliwość oglądania wszystkich kanałów telewizyjnych emitowanych przez EWTN daje aplikacja ewtn.com dostępna zarówno na systemy android jak i ISO. Oprócz telewizji EWTN Polska można tam oglądać m.in.:

  • * EWTN Europe
  • * EWTN Canada
  • * EWTN Great Britain/Ireland
  • * EWTN Asia/Pacific
  • * EWTN Africa/Asia
  • * EWTN Latin America
  • * EWTN Ukraina
  • * EWTN Adoration

Ks. Dr Krzysztof Łuszczek
Delegat Arcybiskupa Szczecińsko-Kamieńskiego ds. Mediów

 

Dodał: Grzegorz 19 lutego 2024 (07:31)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu