Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na marzec 2024 r.

W pierwszą sobotę marca, w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na marzec 2024 r.:

Za współczesnych męczenników.

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

RÓŻA INTENCJA NA MARZEC 2024 r.
Św. Józefa O Boże błogosławieństwo, świętość życia, siły i zapał apostolski dla kapłanów posługujących w naszej parafii.
Matki Kościoła O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla arcybiskupa Andrzeja Dzięgi oraz by Kościołowi Szczecińsko-Kamieńskiemu, przez papieża Bóg wyznaczył nowego Pasterza.
Ucieczki Grzeszników Za uczestniczących w dziele Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, aby ich modlitwa i świadectwo przyczyniały się do nawrócenia serc rodziców odrzucających dar życia. 
Królowej Korony Polskiej O Boże błogosławieństwo dla wszystkich angażujących się w budowę naszego kościoła oraz o potrzebne środki na jej ukończenie. 
Niepokalanego Poczęcia NMP Za chorych, samotnych, bezradnych, aby spotkali ludzi, którzy przyniosą im pomoc i odrodzą nadzieję.
Zwiastowania NMP O nowe i święte powołania kapłańskie i misyjne w sposób szczególny z naszej parafii. 
Wspomożenia Wiernych Za tych, którym została powierzona jakakolwiek władza w państwie i społeczeństwie, by spełniali swoje obowiązki w pełnym poszanowaniu prawa i w postawie służby.
Królowej Pokoju Za wszystkich uczestniczących w rekolekcjach wielkopostnych, aby przez słuchanie Słowa Bożego i przystąpienie do sakramentu pokuty dobrze przygotowali się na Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
Św. Dominika Savio Za wszystkie narody rozdarte przez wojnę a w szczególności o pokój na Ukrainie i w Ziemi Świętej.
Królowej Apostołów Za kapłanów głoszących wielkopostne nauki rekolekcyjne, aby Duch Święty dodawał ich słowom szczególniej mocy nawracania.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes  
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

 

Dodał: Eugeniusz 01 marca 2024 (20:27)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu