Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego (07.04.2024 r.)

 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna 80. Tydzień Miłosierdzia. W tym roku obchodom Tygodnia Miłosierdzia towarzyszyć będą słowa: „…każdy miłujący Tego, który dał życie, miłuje również tego, kto życie od Niego otrzymał” (1 J 5, 1). Z tej okazji, Parafialny Zespół Caritas przeprowadza przed kościołem zbiórkę ofiar do puszek.

 2. Zapraszamy dziś do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o godz. 15.00.

 3. Jutro, w poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego - przeniesiona w tym roku z 25 marca, ze względu na obchody Wielkiego Tygodnia. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

 4. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia: o godz. 17.30 Różaniec, następnie Msza Święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

 5. W piątek, po wieczornej Mszy Świętej rozpocznie się 24-godzinne Jerycho Różańcowe. Zachęcamy do włączenia się do modlitwy za Kościół i naszą Ojczyznę oraz przedstawienia Bogu swoich osobistych intencji.

 6. W sobotę, 13 kwietnia zapraszamy mężczyzn na modlitwę „1000 Róż dla Maryi”, która rozpocznie się o godz. 4.00 w naszej parafii. Przejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym, w którym ok. godz. 8.30 zostanie odprawiona Eucharystia. Następnie udamy się pod figurę św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

 7. Tegoroczny „Marsz dla Życia” odbędzie się w Szczecinie w przyszłą niedzielę, 14 kwietnia. Rozpoczęcie nastąpi o godz. 15.00 przy Figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

 8. W sobotę, 20 kwietnia odbędzie się XIII Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, pod hasłem „Uczestniczę w życiu Kościoła”. Pierwszy etap - z naszego kościoła do Różańska - odbędzie się samochodami osobowymi, drugi - z Różańska do Myśliborza - pieszo. Obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii oraz na stronie internetowej parafii.

 9. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do miejsca Objawień Matki Bożej w Kibeho w Rwandzie w terminie: 3-14 lutego 2025 r. Szczegółowe informacje na plakacie, stronie parafii oraz u księdza Tomasza Malinowskiego.

 10. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).

 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 12. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Marzena Jundo, l. 54, zam. Szczecin;
  + Stanisław Sitarz, l. 87, zam. ul. Kaliny.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 06 kwietnia 2024 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu