Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną (21.04.2024 r.)

 1. Zapraszamy dzisiaj na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o 17.30.
   
 2. Rozpoczynamy dziś Tydzień modlitw o powołania. Parafia św. Ottona wraz z klerykami szczecińskiego seminarium duchownego zaprasza do wspólnej modlitwy o nowe i święte powołania do kapłaństwa we wtorek na godzinę 18.00. Po wspólnej modlitwie krótkie spotkanie o tematyce powołaniowej. Zapraszamy.
   
 3. We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze Święte w naszym kościele, jak w każdym dniu powszednim, o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
   
 4. W środę, na Mszy Świętej o godz. 18:00 zostaną poświęcone stroje dzieci pierwszokomunijnych. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie z rodzicami.
   
 5. Wspólnota Wojowników Maryi zaprasza do włączenia się w modlitwę za Ojczyznę. Kolejne trzy nowenny o wiarę, nadzieję i miłość w Narodzie. Pierwsza nowenna od świętego Wojciecha do Maryi Królowej Polski rozpoczyna się 24 kwietnia; druga: od świętego Stanisława do św. Andrzeja Boboli – od 8 maja; trzecia: od św. Jana Pawła II do bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – od 19 maja. W czasie nowenny uczestnicy odmawiają Koronkę za Ojczyznę. Szczegóły nowenny i treść modlitw znajduje się na gazetce przed kościołem.
   
 6. Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia ADMA, w najbliższą sobotę, 27 kwietnia o godz. 9.00 na Eucharystię oraz spotkanie formacyjne w starym Oratorium.
   
 7. Serdecznie zapraszamy na Pielgrzymkę Historyczno-Sakralną po Ziemi Chojeńskiej w dniu 8 czerwca 2024 r. (sobota), którą organizuje Symfonia Młodości Fundacja imienia Księdza Lucjana Gierosa SDB. W ramach pielgrzymki odwiedzimy następujące miejscowości: Banie, Chojnę i Moryń. Przewidziany jest także pobyt piknikowy. Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie internetowej parafii.
   
 8. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30 – 10.30 oraz 16.00-17.30).
   
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 10. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Paweł Niedziałek, l. 67; zam. ul. Santocka;
  + Beata Stępień, l. 61, zam. ul. Santocka;
  + Ireneusz Kurpioch, l. 56; zam. Szczecin.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…
   
 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła
   

Dodał: Grzegorz 20 kwietnia 2024 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu