Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na maj 2024 r.

W pierwszą sobotę maja wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9:00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Papieska intencja papieska na maj 2024 r.:

O dobrą formację osób zakonnych i seminarzystów.

Módlmy się, aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu, dobrze korzystając z formacji ludzkiej, religijnej, duchowej i wspólnotowej, dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

RÓŻA INTENCJA NA MAJ 2024 R.
Św. Józefa O mądrość w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego, aby Polacy często zmanipulowani nie kierowali się emocjami ale racjonalnym, świadomym myśleniem i własnym sumieniem.
Matki Kościoła O nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej. 
Ucieczki Grzeszników Aby przygotowanie i przystępowanie dzieci do Pierwszej Komunii Świętej zaowocowało także ożywieniem wiary w całych ich rodzinach.
Królowej Korony Polskiej Za wszystkich ubogich, opuszczonych i cierpiących, aby zaznali ludzkiej życzliwości, szacunku i wsparcia.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za tych, którzy odeszli od Boga porzuciwszy Jego drogi, aby odkryli prawdę o Bożym miłosierdziu i powrócili na drogę zbawienia.
Zwiastowania NMP O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie i siły dla kapłanów posługujących w naszej parafii.
Wspomożenia Wiernych Za matki oczekujące potomstwa, aby cieszyły się darem macierzyństwa oraz by wszystkie matki cieszyły się szacunkiem i miłością swoich dzieci.
Królowej Pokoju Aby Pan Bóg pobłogosławił trud wkładany w budowę naszego sanktuarium św. Jana Bosko i wszystkim angażującym się w budowę.
Św. Dominika Savio Za młodych, stających przed decyzją wybory drogi życiowej, aby Bóg dał im łaskę rozeznania ich życiowego powołania.
Królowej Apostołów Aby na Ukrainie, w Ziemi Świętej i w całym świecie ustały wojny, gwałt, przemoc i zniszczenie, aby zapanował upragniony pokój.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes  
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 04 maja 2024 (04:32)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu