Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną (05.05.2024 r.)

 1. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe w kościele dzisiaj o godz. 17.30, w tygodniu po Mszy Świętej o godz. 9.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  Przeżywana od piątku Nowenna do Zesłania Ducha Świętego będzie połączona z tym nabożeństwem.

  Nabożeństwo Majowe przy krzyżu na naszych osiedlach codziennie o godz. 19.30, od dzisiaj do soboty przy krzyżu przy ul. Santockiej, od przyszłej niedzieli przy krzyżu przy ul. Kaliny.
   
 2. W poniedziałek, w czasie Nabożeństwa Różańcowego o godz. 17.15 i Mszy Świętej wieczornej, będziemy modlić się za zmarłych. Imiona zmarłych wypisane na kartkach prosimy składać przy ołtarzu Wspomożycielki.
   
 3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej.
   
 4. Wspólnota Wojowników Maryi zaprasza do włączenia się w modlitwę za Ojczyznę. Druga nowenna o Nadzieję w Narodzie rozpoczyna się w środę 8 maja. Szczegóły nowenny i treść modlitw znajduje się na gazetce przed kościołem.

 5. Kandydaci do bierzmowania w najbliższy piątek, 10 maja, podczas nabożeństwa o godzinie 18.45 wyznają swoją wiarę i otrzymają pamiątkowe krzyże. Na nabożeństwo zapraszamy kandydatów ze świadkami bierzmowania oraz najbliższymi.
   
 6. W piątek po wieczornej Mszy Świętej, w salce nr 4 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Od godz. 23.00 Jerycho będzie w kościele. Potrwa do wieczornej Mszy Świętej w sobotę. W sobotę, z uwagi na przygotowania do I Komunii Świętej, Jerycho od 9.30 do 15.00 będzie odbywać się również w salce nr 4.
   
 7. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 pierwsza grupa dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Ogarnijmy modlitwą dzieci i ich rodziny. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 19 maja o godz. 13.15.
   
 8. Serdecznie prosimy chętne osoby o przekazywanie fantów na organizowany przez parafię festyn w dniu 16 czerwca. Fanty w dobrym stanie prosimy składać w kościele przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.
   
 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30 oraz 16.00-17.30).
   
 10. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 11. W ostatnim czasie odszedł do Domu Ojca:
  + Józef Rosołowski, l. 86, zam. ul. 26 Kwietnia.
  Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…
   
 12. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 04 maja 2024 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu