Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę zwykłą (09.06.2024 r.)

 1. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe dzisiaj i w tygodniu o godz. 17.30.
   
 2. Od jutra rozpocznie się malowanie naszego kościoła (obecnie używanego), które ma potrwać do przyszłej niedzieli. Od jutra wszystkie nabożeństwa i Msze Święte, będą odbywać się w Auli Salesianum w nowym budynku – wejście N.
   
 3. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia: o godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe, następnie Msza Święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
   
 4. W piątek, po wieczornej Mszy Świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe. To 24-godzinne nabożeństwo jest okazją do modlitwy za Kościół i naszą Ojczyznę, ale także do przedstawienia Bogu swoich osobistych intencji. Z uwagi na malowanie – Jerycho będzie odbywać się w salce nr 4.
   
 5. W przyszłą niedzielę, 16 czerwca zapraszamy na festyn parafialny, który rozpocznie Mszą Świętą o godz. 13.15. Po Eucharystii nastąpi przeniesienie relikwii ks. Bosko na scenę i powitanie.

  W programie min. licytacja koszulki z podpisami piłkarzy Pogoń Szczecin, przedstawienie o św. Ottonie, tort niespodzianka, koncert piosenki religijnej, BINGO i konkursy. Specjalnie dla dzieci będą stacje zabaw, dmuchane zamki i wiele innych atrakcji, zarówno dla małych i dużych dzieci oraz dla dorosłych. Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie parafii.

  Prosimy o upieczenie ciast na festyn, które można dostarczyć do Starego Oratorium w sobotę (15 czerwca) po wieczornej Mszy Świętej lub w niedzielę do południa. Chętnych do pomocy przy ustawianiu sceny i ławek na festyn, zapraszamy również w sobotę na godz. 19.00. Prosimy również o przekazywanie fantów na festyn, które należy składać do kosza przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.

  Zapraszamy do współpracy w organizacji tego wydarzenia. Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do pani Kasi (tel. 504-558-152).
   
 6. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie sprawy prosimy zgłaszać telefonicznie (telefon do ks. Proboszcza: 501-618-008).
   
 7. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…
   
 9. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 09 czerwca 2024 (09:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu