Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą (23.06.2024 r.)

 1. Dzisiaj, podczas Mszy Świętej o godz. 12.00, będziemy modlić się za księdza Jana Jermaka, który w tym tygodniu obchodzi Imieniny. Ogarnijmy księdza Solenizanta naszą modlitwą.
   
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu parafialnego. Nie byłoby tego wielkiego świętowania bez oddanych księdzu Bosko osób świeckich. Dziękujemy za przekazane fanty, upieczone ciasta i bezpośrednią służbę podczas festynu.
   
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w porządki w świątyni po malowaniu. Szczególne podziękowania dla pana Mateusza, który wyczyścił wszystkie żyrandole w kościele, przywracając im blask nowości. Wspólnocie Neokatechumenatu dziękujemy za wyczyszczenie wszystkich grzejników jeszcze przed malowaniem. Dziękujemy także wszystkim ofiarodawcom, którzy dołożyli swoją cegiełkę do spłacenia poniesionych kosztów.
   
 4. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe dzisiaj i w tygodniu o godz. 17.30.
   
 5. Jutro przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
   
 6. W sobotę, w Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, Bractwo Więzienne świętego Dobrego Łotra zaprasza na Mszę Świętą o godz. 15.00 w intencji: o prawdziwą wolność duchową i fizyczną dla skazanych, byłych więźniów, trwających w nałogach oraz ich rodzin.
   
 7. W przyszłą niedzielę, 30 czerwca Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek na Wakacyjną Akcję Caritas, dzięki której dzieci z ubogich rodzin będą mogły wyjechać na wakacje.
   
 8. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie już według rozkładu wakacyjnego: we wtorek i piątek, tylko po południu (16.00-17.30).
   
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, szczególnie ks. Janowi oraz wszystkim tatom, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…
   
 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 22 czerwca 2024 (16:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu