Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie na 28. Niedzielę Zwykłą (13.10.2019 r.)

 1. Przeżywamy dzisiaj XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Po Mszach świętych możemy wesprzeć finansowo działalność Fundacji, ale również wziąć udział w „miasteczku rodzinnym” (począwszy od Mszy świętej o godz. 8.00) przygotowanym przez stypendystów. Dziękujemy stypendystom Fundacji oraz Siostrze Bożenie Salij, salezjance, która opiekuje się młodzieżą za tak bardzo atrakcyjną formę przeżywania Dnia Papieskiego w naszej parafii. Zapraszamy rodziny z dziećmi na wspólną zabawę. Salezjanie Współpracownicy zapraszają na kawę i herbatę do Oratorium.

 2. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. Trwają prace przy pokrywaniu dachu blachą, montowana też jest konstrukcja pod instalację fotowoltaiczną od strony południowej. Proszę w dalszym ciągu o modlitwę, o jedno „Zdrowaś Maryjo” odmawiane, gdy patrzymy na trwające prace.

 3. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Różańcowe o 17.30.

 4. W naszej świątyni Nabożeństwo Różańcowe (w tygodniu) po Mszy świętej o godz. 9.00, oraz od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Na godzinę 17.00 zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież. W sobotę różaniec po Mszy świętej o 9.00 oraz o 17.30.

 5. Na parapetach są wyłożone kartki do wypisywania imion zmarłych, za których będziemy modlić się przez cały listopad w modlitwie różańcowej. Wypełnione kartki prosimy składać w kancelarii lub w zakrystii.

 6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek, środę i piątek.

 7. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 8. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca:
  + Irena Wolak, l. 74, zam. ul. Witkiewicza.
  Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

 9. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

[1]      «      2      »      [613]

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu