Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.06.2008

 

 
 
1.      Rozpoczęły się wakacje dzieci i młodzieży a także OKRES URLOPOWY. Od dzisiaj - 22.VI - DODATKOWO BĘDZIE MSZA ŚW. O GODZ. 20.00.W czasie wakacji KANCELARIA PARAFIALNA będzie czynna we wtorki i piątki w godz. od 9.30 do 10.00 i od 16.30 do 17.30.
2.      W poniedziałek /30.VI/ w ostatnim dniu miesiąca, zgromadźmy się wokół Św. Jana Bosko – Naszego Patrona. O 18.00 HOŁD ŚW. JANOWI BOSKO a następnie wieczorna Msza Św. w intencji wszystkich dobrodziejów budującego się kościoła. Po Eucharystii ucałowanie relikwii Św. Jana Bosko.
3.      We wtorek /1.VII/ obchodzimy Święto Św. Ottona Patrona naszej Archidiecezji – odpust w naszym dekanacie w parafii św. Ottona - , a w czwartek Święto Św. Tomasza Apostoła. Zachęcamy do modlitwy w intencjach Kościoła Powszechnego.
  1. We wtorek o godz. 19.15 EUCHARYSTIA Wspólnoty „Bóg jest Miłością”.
5.      W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI – składamy prośby i podziękowania. Po Mszy św. modlitwy wstawiennicze i modlitwy przed Ołtarzem Wspomożycielki.
6.      W sobotę o 8.40 śpiew Godzinek do MB. Zapraszamy
7.      W tym tygodniu przypada I PIĄTEK MIESIĄCA; pamiętajmy w okresie wakacji o przystępowaniu do Sakramentów Świętych - zwłaszcza dzieci. W piątek okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy Św.
8.      Podczas wakacyjnych miesięcy - w I-e Piątki miesiąca - nie będzie odwiedzin chorych w domu z powodu różnych wyjazdów księży na akcje młodzieżowe. Kapłan natomiast przybędzie do domu chorego na każde szczególne wezwanie.
9.      W sobotę ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCA ŚW. po Mszy św. o g. 18.30.
10.Nasza parafia organizuje w okresie wakacyjnym PÓŁKOLONIE DLA DZIECI w terminie od 28 lipca do 8 sierpnia 2008. Zapisy w Oratorium u ks. Krzysztofa.
11.Organizujemy kolejny nabór do grona ministrantów. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Krzysztofa.
12.Zachęcamy do włączania się do PIELGRZYMEK organizowanych z naszej Parafii. Szczegółowe informacje na plakatach. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymki do Włoch i Sanktuariów Polski.
13.Zachęcamy do lektury miesięcznika „LIST”. Bieżące numery poruszają tematy: „Jak modlić się i medytować aby spotkać Boga?”, „gdy dusza wyrywa się z ciała” oraz „ekstaza, czyli odpoczynek od siebie”.
14.Zapraszamy do zapoznania się z lipcową ofertą Ośrodka „Z pomocą rodzinie” Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Chrystiana”. Wszelkie informacje na tablicach ogłoszeniowych.

[1]      «      547      »      [576]

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu