Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

NIEDZIELA –CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA– 23.XI.2008

1.   RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH Z WYPOMINEK jest odprawiany przez cały listopad o godz.18.00. Wypominki składamy w kancelarii lub zakrystii. W poniedziałek o 18.30 odprawiamy Mszę Św. zbiorową za zmarłych polecanych w Wypominkach.

2.   W poniedziałek /24.XI./ o g. 17.00, w dniu Hołdu dla NMP Wspomożycielki zapraszamy na spotkanie Członków Stowarzyszenia Wspomożycielki Wiernych.

3.   We wtorek na Mszę św. o g. 9.00 zapraszamy wdowy, wdowców i osoby samotne. Po Eucharystii odmówimy dziesiątkę różańca św. za zmarłych współmałżonków, a następnie spotkanie w Oratorium.

4.   We wtorek spotkanie modlitewne Wspólnoty „Bóg jest Miłością” o g.19.00.

5.   Spotkania przygotowawcze do Europejskich Dni Młodych w Brukseli organizowane przez BRACI Z TAIZE, w każdy wtorek o 20.00 w salce nr 2.

6.   W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI składamy prośby i podziękowania oraz RÓŻANIEC  z Wypominkami. Zapraszamy do włączenia się do STOWARZYSZENIA WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH.

7.   Zapraszamy dorosłych i młodzież na SEMINARIA ODRODZENIA ZYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO w każdą środę po wieczornej Mszy Św.

8.   Informujemy, że porady prawneudzielane w II i IV tygodniu każdego miesiąca, w czwartki - od 19.00 - w Manuartefakturze (stare Oratorium).

9.   Zapraszamy na spotkania formacyjne dla studentów w każdy czwartek o g. 20.00.

10.   W czwartek po wieczornej Mszy Św. spotkanie organizacyjne RADY WYCHOWAWCZO-DUSZPASTERSKIEJ naszej parafii.

11.    Od dzisiaj, rozprowadzamy koperty na utrzymanie SEMINARIUM DIECEZJALNEGO W SZCZECINIE i W LĄDZIE. Koperty są rozłożone na oknach i stolikach w naszej kaplicy. Bardzo serdecznie prosimy o wzięcie tych kopert dla swoich rodzin i sąsiadów i w dogodnym dla siebie terminie o przekazanie do kancelarii lub zakrystii. Za ten wysiłek finansowy z waszej strony z góry serdecznie dziękujemy. Każdego tygodnia odprawiane są Eucharystie w intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów w seminariach. Za współuczestnictwo w kształceniu przyszłych duszpasterzy dziękujemy!

12.   Polecamy bieżący numer „Niedzieli”. W tygodniku odnajdziemy artykuły na temat Jezusa Chrystusa Jedynego Władcy Wszechświata. Aktualny miesięcznik dominikański „LIST” porusza temat istnienia Boga w Trójcy Jedynego na tle różnych sporów i herezji. Odpowiada też na pytanie: jak wygląda Bóg? Polecamy ostatnie już kieszonkowe kalendarze na 2009 rok oraz z wizerunkiem Jana Pawła II i Maryi Wspomożycielki. Są też kolejne opracowania mówiące o Patronie Roku Św. Pawle. Polecamy książkę-album dzieci „OPOWIEM CI O JEZUSIE” napisaną przez ks. Bp. Jana Długosza, który występuje w programie dla dzieci „ZIARNO” TVP. Natomiast miesięcznik „Don Bosco” dla wychowawców i rodziców porusza tematykę adopcji, dzieci porzuconych i Opowiada o Domu Dziecka na ul. Ku Słońcu prowadzonym przez naszego byłego duszpasterza ks. Mariusza Słomińskiego.

13.   We wtorek na g. 17.00 zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące promocji zdrowia. Spotkanie w salce nr 3.

14.   Jeszcze dzisiaj po każdej Mszy św. będą rozprowadzane zabawki dla dzieci. Otrzymane fundusze zostaną przeznaczone na paczki świąteczne dla dzieci, które są w potrzebie. Za wsparcie społecznej inicjatywy serdecznie dziękujemy.

 

[1]      «      820      »      [864]

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu