Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.XI.2007

 1. Spotkanie dla młodzieży chcącej pojechać na EUROPEJSKIE SPOTKANIA MŁODYCH TAIZE W GENEWIE, odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 20.00.
 2. W poniedziałek – w mieszkaniach Grupy Życia, a we wtorek o godz. 19.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu , zapraszamy parafian.
 3. W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKIskładamy prośby i podziękowania oraz RÓŻANIEC z Wypominkami. Zapraszamy do włączenia się do STOWARZYSZENIA WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH. Ponadto po Mszy św. Modlitwy wstawiennicze i modlitwy przed obrazem Wspomożycielki.
 4. W środę we wspomnienie OFIAROWANIA NMP, obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCIA KONTEMPLACYJNEGO, pamiętajmy o tych, którzy bezinteresownie modlą się w naszych intencjach w różnych częściach Świata. Dzisiejsze wydanie tygodnika „Niedziela” porusza min. właśnie tę problematykę. Polecamy!
 5. W czwartek o g. 19.15 kolejne „SEMINARIUM ODRODZENIA ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO”. Zapraszamy. Zabierzmy ze sobą Pismo Św.
 6. Informujemy, że w każdy czwartek, w godz. od 19.00, w Manuartefakturze (stare Oratorium) są udzielane porady prawne.
 7. W soboty o godz. 8.40 GODZINKI DO MATKI BOŻEJ.
 8. Pragniemy założyć CHÓR PARAFIALNY. Zachęcamy każdą osobę, która pragnie chwalić Boga poprzez śpiew do wstąpienia w szeregi naszego chóru. Zapisy u organistów, kl. Pawła, P. Tomasza i P. Uli. Są już pierwsi chętni.
 9. Zapraszamy naKATECHEZY NEOKATECHUMENANE, które są głoszone w naszej kaplicy w każdą środę i piątek o godz. 19.30. Zachęcamy również do rozmów na temat osobistego doświadczenia wiary z osobami posłanymi z naszej wspólnoty parafialnej na teren naszych osiedli, w każdą sobotę i niedzielę.
 10. Zachęcamy do odwiedzenia naszejparafialnej strony internetowej /www.janbosko.szczecin.pl/, która otrzymała nową szatę graficzną i zapraszamy do jej doskonalenia poprzez cenne uwagi, artykuły i propozycje ewangelizacyjne.
 11. Od dzisiaj, rozprowadzamy koperty na utrzymanie SEMINARIUM DIECEZJALNEGO W SZCZECINIE i w LĄDZIE. Koperty są rozłożone na oknach i stolikach w naszej kaplicy. Bardzo serdecznie prosimy o wzięcie tych kopert dla swoich rodzin i sąsiadów i w dogodnym dla siebie terminie o przekazanie do kancelarii lub zakrystii. Za ten wysiłek finansowy z waszej strony z góry serdecznie dziękujemy. Każdego tygodnia odprawiane są Eucharystie w intencji wszystkich ofiarodawców w seminariach. Za współuczestnictwo w kształceniu przyszłych duszpasterzy dziękujemy!

[1]      «      863      »      [865]

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu