Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę zwykłą (01.08.2021 r.)

 1. Zachęcamy do podjęcia abstynencji od alkoholu na czas miesiąca sierpnia oraz do odnotowania tego postanowienia w księdze trzeźwości, która znajduje się przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.
   
 2. W minioną niedzielę do puszek dla powodzian zebraliśmy kwotę 3651 złotych, która została przekazana na konto Caritas naszej Archidiecezji.
   
 3. W dniu dzisiejszym kolejna (45-cio osobowa) grupa dzieci i młodzieży z Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS udaje się na obóz sportowo-wychowawczy do Słubic.
   
 4. Nabożeństwa wieczorne o godz. 17.30 w tym tygodniu: w poniedziałek - wypominki za zmarłych, w środę - do Wspomożycielki Wiernych, w czwartek - w intencji powołań, w piątek - do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę - Różaniec.
   
 5. W środę po wieczornej Mszy świętej z racji pierwszej środy zapraszamy na nabożeństwo ku czci świętego Józefa.
   
 6. W piątek po wieczornej Mszy świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które zakończy się w sobotę przed wieczorną Eucharystią.
   
 7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Męski Różaniec, który rozpocznie się o godz. 7.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela.
   
 8. Wymiana tajemnic dla Żywego Różańca w sobotę przed Mszą świętą o godz. 9.00.
   
 9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 24-go września do 3-go października br. Szczegółowe informacje zamieszczone są na plakacie oraz na stronie internetowej naszej parafii.
   
 10. Kancelaria w tym tygodniu czynna będzie zgodnie z rozkładem wakacyjnym, czyli we wtorek i piątek (16.00–17.30).
   
 11. Wszystkim solenizantom, jubilatom i przybywającym na wakacje gościom, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 12. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca:
  + Marianna Waszkiewicz-Chomicz, l. 83, zam. ul. Santocka.
  Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie...
   
 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

 

1      »      [709]

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu