Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Żywy Różaniec


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na kwiecień 2021 r.

Papieska intencja ogólna na kwiecień 2021 r.: 
Za tych, którzy ryzykują życie, walcząc o podstawowe prawa ludzi w systemach totalitarnych, reżimach autorytarnych, a także w demokracjach znajdujących się w kryzysie.

RÓŻA INTENCJA NA KWIECIEŃ 2021 r.
Matki Kościoła O zdrowie, siły, zapał, wrażliwość na natchnienia Ducha Świętego dla naszych kapłanów, brata zakonnego i sióstr zakonnych posługujących w  naszej parafii.
Wspomożenia Wiernych O zatrzymanie pandemii koronawirusa  i odnowienie ludzkości przez dar Bożego miłosierdzia.
Królowej Apostołów Aby w naszym społeczeństwie zwyciężały postawy obrony, ochrony i umacniania roli rodziny.
Ucieczki Grzeszników O Boże błogosławieństwo dla budowniczych, wszystkich dobrodziei, ofiarodawców na rzecz budowy naszego Sanktuarium św. Jana Bosko oraz o potrzebne środki na jej ukończenie.
Królowej Korony Polskiej Aby okres Wielkanocny pobudził we wszystkich ludziach nadzieję oraz zrozumienie, że nawet w najcięższych doświadczeniach czuwa nad nami Boża Opatrzność.
Św. Dominika Savio Za chorych, by doświadczyli ulgi w cierpieniach, powrotu do zdrowia, by mogli się radować darami Bożej łaski.
Królowej Pokoju O pokój na świecie.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za naszych braci i siostry, którzy nie czują więzi ze wspólnotą parafialną, aby na nowo odkryli, że nasz kościół parafialny jest również ich domem.
Zwiastowania NMP Aby każde poczęte życie było przez rodziców przyjęte, otoczone miłością i bronione prawnie jako najwyższa wartość.
Św. Józefa O siłę wytrwania w przeciwnościach dla chrześcijan prześladowanych za wiarę.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 31 marca 2021 (16:31)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu