Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Żywy Różaniec


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na styczeń 2024 r.

W pierwszą sobotę miesiąca stycznia br. (6 I 2024), wymiana tajemnic dla Żywego Różańca, w tym miesiącu wyjątkowo o godz. 900.

Intencja papieska na styczeń 2024 r.:

O docenienie daru różnorodności w Kościele.
Módlmy się do Ducha Świętego, aby pomógł nam rozeznać dary różnych charyzmatów we wspólnotach chrześcijańskich i odkryć bogactwo wielu tradycji liturgicznych wewnątrz Kościoła.

RÓŻA INTENCJA NA STYCZEŃ 2024 R.
Św. Józefa Aby rządzący w naszym kraju uznali za swoją powinność służbę Polsce i jej obywatelom.
Matki Kościoła O pokój w naszej Ojczyźnie, na Ukrainie, w Ziemi Świętej -  aby wszyscy skłóceni i pogrążeni w konfliktach odnaleźli siłę i odwagę do zgody i pojednania.
Ucieczki Grzeszników Za pogubionych na drogach wiary, aby doświadczyli pełnej czułości opieki Bożej i z nadzieją wrócili na ścieżki zbawienia.
Królowej Korony Polskiej O nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa z naszej parafii
Niepokalanego Poczęcia NMP Za naszych kapłanów, aby od Ducha Świętego czerpali siłę i natchnienie do umacniania wiernych w wierze i nadziei.
Zwiastowania NMP By wszystkie wydarzenia minionego roku w naszych rodzinach, w parafii, w Ojczyźnie, Bóg zanurzył w Swoim Miłosierdziu a Swoim błogosławieństwem napełnił cały nowy rok. 
Wspomożenia Wiernych O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego Sanktuarium św. Jana Bosko i dla wszystkich angażujących się w to dzieło.
Królowej Pokoju Aby każde poczęte życie było przez rodziców przyjęte, otoczone miłością a także objęte obroną prawną jako najwyższa wartość.
Św. Dominika Savio  O zaangażowanie i entuzjazm dla wszystkich realizujących dzisiaj posłannictwo salezjańskie wśród dzieci i młodzieży.
Królowej Apostołów  Za naszą Ojczyznę, by w tym czasie narzucania narodom idei liberalnej globalizacji, pozostała wierna swojemu dziedzictwu historycznemu, religijnemu, kulturowemu.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes  
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 04 stycznia 2024 (08:22)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu