Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćNIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO- 11.05.2008-Ogłoszenia duszpasterskie

 

 
1.    MIESIĄC MAJ JEST POŚWIĘCONY NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNIE.NABOŻEŃSTWA Maryjne mają następujący porządek: w kaplicy o g.18.00;
v    MAJÓWKI dla DZIECI, MŁODZIEŻY I ICH RODZICÓW ORAZ OGÓŁU WIERNYCH codziennie o godz. 20.00. W tym tygodniu Majówki pod Krzyżem przy ul. Jodłowej. Zatroszczmy się o przystrojenie kwiatami otoczenia naszych osiedlowych krzyży.
  1. W poniedziałek obchodzimy UROCZYSTOŚĆ NMP MATKI KOŚCIOŁA Głównej Patronki naszej Archidiecezji, we wtorek wspomnienie NMP FATIMSKIEJ oraz UROCZYSTOŚĆ ZAŁOŻYCIELKI S. SALEZJANEK ŚW. DOMINIKI MAZZARELLO,a w piątek ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI Patrona Polski. Zachęcamy do modlitwy w osobistych i społecznych intencjach.
  2. Jutro (12.V) o godz. 17.30 spotkanie w Manuartefakturze Rodziców Dzieci przeżywających w tym roku Pierwszą Rocznicę Przyjęcia Komunii Św.
  3. Jutro po wieczornej Mszy Św. ADORACJANS. przed Nabożeństwem Uzdrowienia.
  4. We wtorek -13.V.-NABOŻEŃSTWO UZDROWIENIA. O g. 17.50 Różaniec z Litanią do MB. O g. 18.30 EUCHARYSTIA, a następnie Modlitwy o Uzdrowienie.
6.    W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI – składamy prośby i podziękowania. Od czwartku rozpoczynamy Nowennę do Uroczystości NMP Wspomozycielki Wiernych.
  1. W środę rozpoczyna się PIELGRZYMKA DO WILNA i trwa do 18.V.
  2. W środę o g. 19.15 spotkanie RADY WYCHOWAWCZO DUSZPASTERSKIEJ.
  3. W sobotę o 8.40 śpiew Godzinek do MB.
  4. I KOMUNIA ŚWIĘTA - 18 maja 2008.
vW przyszłą Niedzielę dzieci naszej parafii przystąpią do PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. Informujemy, że z racji tej tak ważnej uroczystości dla dzieci, ich rodzin i całej naszej Parafiiulega niewielkiej zmianie rozkład Mszy Św.niedzielnej w dniu 18.V.
vUroczyste Msze św. z udziałem dzieci zostaną odprawione O GODZ. 9.15 i 11.30.NIE BĘDZIE WIĘC MSZY ŚW. O G. 10.30 i 12.00.
vNABOŻEŃSTWA POPOŁUDNIOWE w niedzielę o godz.: 16.00 dla pierwszej grupy dzieci a o godz. 17.00 dla II-ej. Dzieci przynoszą świece.
v      PRÓBY GENERALNE dla dzieci o godz. 16.00; I Grupa W PONIEDZIAŁEK I W ŚRODĘ; II Grupa we WTOREK I CZWARTEK.
v      W sobotę SPRZĄTANIE I DEKOROWANIE kaplicy od godz. 9.45.
v      SOBOTNIA SPOWIEDŹ DLA DZIECI I RODZICÓW o g. 16.00.
11.    Dzisiejszy nr „Niedzieli” mówi o ks. prof. Michale Hellerze- teologu, filozofie, genialnym fizyku, kosmologu i matematyku, Którym zachwyca się cały świat nauki, również o zasadach matury i słowo o I Komuniach Świętych. Zachęcamy też do lektury miesięcznika LIST”, w którym są tematy: „Spowiedź, która boli” oraz ”Czy Bóg nas zaprogramował?”.

Zachęcamy do włączania się do PIELGRZYMEK organizowanych z naszej Parafii. Szczegóły na plakatach informacyjnych

Dodał: 10 maja 2008 (18:16)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu