Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.01.2009

 

1.   Dzisiaj o g. 18.30 Eucharystia w intencji osób powołanych z naszej parafii do służby Bożej i o nowe powołania do życia zakonnego i kapłańskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.   W poniedziałek /26.I.08/ na Mszę św. o g. 9.00 zapraszamy wdowy, wdowców i osoby samotne. Po Eucharystii spotkanie w Oratorium.

3.    W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI. Zapraszamy do włączenia się do STOWARZYSZENIA WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH.

4.   W soboty o godz. 8.40 zapraszamy do śpiewania GODZINEK do Matki Bożej.

 

5.   Trwamy w NOWENNE przed UROCZYSTOŚCIĄ ŚW. JANA BOSKO. Jest  ona odprawiana z okazji każdej Mszy Św. – przed błogosławieństwem.

ü  W sobotę - 31.I.2009 - obchodzimy UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWĄ PATRONA NASZEJ PARAFII ŚW. JANA BOSKO. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.30. GÓŁWNA UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA W NASZEJ PARAFII w sobotę BĘDZIE CELEBROWANA PRZEZ KS. BP. BŁAŻEJA KRUSZYŁOWICZA  o g. 9.00.

ü  ŚW. JANOWI BOSKO POWIERZAJMY MIESZKAŃCÓW CAŁEJ PARAFII, SZCZEGÓLNIE MŁODZIEŻ I DZIECI, NASZE RODZINY, ORAZ BUDOWĘ NOWEGO KOŚCIOŁA.

ü  WSZYSTKICH PARAFIAN SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU. NIECH NASZA WSPÓLNA MODLITWA BĘDZIE WYRAZEM JEDNOŚCI I WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚCI ZA POWIERZONĄ NAM PRZEZ BOGA WSPÓLNOTĘ PARAFIALNĄ.

 

6.   Nasza parafia organizuje FERIE ZIMOWE DLA DZIECI i młodzieży. Wszelkie informacje u ks. Krzysztofa.

7.   Dziękujemy serdecznie za składanie ofiar w kopertach na utrzymanie SEMINARIUM DIECEZJALNEGO W SZCZECINIE i w LĄDZIE.

8.   Informujemy, że Kurs Przedmałżeński zacznie się w naszej Parafii 16 lutego.

9.   Polecamy aktualny miesięcznik dominikański „LIST”, który tym razem porusza sprawę jedności Kościoła, Eucharystii w aspekcie Soboru Trydenckiego i Watykańskiego II. Natomiast „Niedziela” mówi o dialogu między religiami, Światowym Dniu Trędowatych, o rzeczywistości ludzi starych i geniuszu współczesnej kobiety.

10.   Zachęcamy do dokonywania ODPISÓW PODATKOWYCH 1% na Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży prowadzone przez Zgromadzenie Salezjańskie, którego prezesem jest znany nam ks. Mariusz Węcławek. Stowarzyszenie wspomaga również naszą parafię np. w prowadzeniu Świetlicy środowiskowej, Oratorium, jest współorganizatorem z Teatrem Abanoja Naszych Festiwalów Teatralnych Soff itp. wspomaga również środowiska dotknięte szczególną biedą. Blankiety z numerami KODÓW znajdują się przy oknach naszej kaplicy. Kod naszej parafii to: P 32. Za współprace dziękujemy.

11.   Sprawozdanie duszpasterskie za 2008 zostanie przedstawione w II niedzielę lutego.

 

Dodał: 24 stycznia 2009 (15:47)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu