Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 01.02.2009

 1. Jutro /2.II.2009/ obchodzimy ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – tzw. /Matki Bożej Gromnicznej/. Na wszystkich Mszach Św. o godz. 7.00, 9.00, 18.30 zostaną poświęcone świece.
  • W TYM DNIU TRZYMAJĄC W DŁONIACH ZAPALONE ŚWIECE WYZNAJEMY WIARĘ W JEZUSA CHRYSTUSA, KTÓRY JEST ŚWIATŁOŚCIĄ W ŻYCIU NASZYCH RODZIN, PARAFII I JEDYNĄ PROPOZYCJĄ PEŁNI ŻYCIA DLA CAŁEGO ŚWIATA.
  • Dzień ten obchodzony jest również jako ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO.
 2. Jutro przypada miesięczne WSPOMNIENIE NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH. O 18.00 Różaniec za zmarłych a następnie Msza św. zbiorowa. Imiona zmarłych składamy na ołtarzu Wspomożycielki.
 3. W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI. Zapraszamy do włączenia się do STOWARZYSZENIA WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH.
 4. W czwartekZAPRASZAMY MINISTRANTÓW I ICH RODZICÓW na comiesięczną wspólną modlitwę. O godz. 18.00 nabożeństwo z okazją do spowiedzi i Eucharystia. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami ministrantów.
 5. W I PIĄTEK MIESIĄCAzapraszamy dzieci na spowiedź św. od godz.16.30, a o godz. 17.00 na Mszę Św.
 6. W I PIĄTEK MIESIĄCA ODWIEDZINY CHORYCH od godz. 8.00.
 7. W I SOBOTĘ o godz. 8.40 zapraszamy do śpiewania GODZINEK do Matki Bożej, a po wieczornej Mszy Św. na ZMIANĘ TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
 8. Informujemy, że Kurs Przedmałżeński zacznie się w naszej Parafii 16 lutego.
 9. Polecamy aktualny miesięcznik dominikański "LIST", który tym razem porusza sprawę jedności Kościoła, Eucharystii w aspekcie Soboru Trydenckiego i Watykańskiego II. Natomiast "Niedziela" mówi min. o błogosławieństwach udzielanych dzieciom, zamieszcza interesujący wywiad z włoskim liberałem, senatorem Marcello Perą pt. "Dlaczego wszyscy musimy uważać się za chrześcijan.
 10. W przyszłą zapraszamy dzieci klas II i Rodziców na Eucharystię o godz. 14.15, na której zostaną poświęcone świece do I Komunii Św.
 11. Zachęcamy do dokonywania ODPISÓW PODATKOWYCH 1% na Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży. Szczegóły na tablicach informacyjnych.

Dodał: 01 lutego 2009 (19:31)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu