Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 31. Niedzielę Zwykłą

 

  1. Zapraszamy dzisiaj na Wypominki za zmarłych o godz. 17.15. Przypominamy, że do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami.

  2. Wypominki za zmarłych podczas modlitwy różańcowej – codziennie o 8.15 i 17.15, w niedzielę o 17.15. Zarówno rano o 8.15, jak i o 17.15 będą odczytywane w danym dniu te same listy zmarłych zgodnie z rozkładem zamieszczonym na tablicy ogłoszeń.

  3. Jutro na wieczornej Mszy świętej będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które będzie trwać do wtorkowej wieczornej Eucharystii. We wtorek w czasie Jerycha o godz. 6.30 można włączyć się do modlitwy brewiarzowej (Jutrznia).

  4. We wtorek Wspólnotę Bóg jest Miłością zapraszamy na wieczorną Eucharystię, podczas której będziemy modlić się za zmarłych ze Wspólnoty.

  5. Zapraszamy do udziału w Triduum Różańcowym, które odbędzie się w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym. Rozpoczęcie w piątek o 19.20 Różańcem. Szczegółowy program na gazetce. Do udziału zapraszamy zwłaszcza członków Nieustającego Różańca.

  6. Z Komunikatów Kurii:

„Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny z okazji 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zostanie ona odprawiona w Bazylice Archikatedralnej, 11 listopada o godz. 9.00, pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana. O godz. 11.00 na Placu Szarych Szeregów rozpocznie się uroczystość patriotyczna. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.”

  1. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Maria Kapeja, l. 70, zam. ul. Santocka; Ryszard Kuczyński, l. 90, zam. ul. Witkiewicza. Wieczny odpoczynek….

  2. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

 

Dodał: Ks. Proboszcz 04 November 2017 (21:42)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu