Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterski na Uroczystość Objawienia Pańskiego (06.01.2018 r. )

   1.    Zapraszamy dzisiaj na wspólne kolędowanie na godzinę 17.30.

2.    Na każdej Mszy świętej błogosławimy dzisiaj kredę oraz kadzidło. Kredą znaczymy drzwi naszych mieszkań. To znak naszej wiary, że przyjęliśmy Narodzonego Jezusa jako Boga i Pana naszego życia i rodziny.

3.    Ministranci przygotowali zestawy z kredą, węgielkiem i kadzidłem, które można zapalić w swoich domach. Prosimy o uważne przeczytanie instrukcji obsługi.

4.    Zachęcamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który wyruszy o godz. 12.00 z Placu Armii Krajowej, a zakończy się na Placu Lotników.

5.    Zapraszamy dzisiaj na godzinę 17.00 do Auli Collegium Salesianum na spotkanie z księdzem dr Jarosławem Wąsowiczem. Ksiądz Jarosław zaprezentuje album „Maryja z Ostrej Bramy. Strażniczka Polskich Kresów”. Prezentacji będzie towarzyszył koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Pawła Piekarczyka.

6.    Jak w każdym 6 dniu miesiąca – po Mszy świętej wieczornej dzisiaj – rozpocznie się w naszej świątyni Jerycho Różańcowe, które potrwa do jutrzejszej wieczornej Mszy świętej. Zachęcamy do tej szczególnej modlitwy w intencji Kościoła, naszej Ojczyzny i parafii.

7.    Przypominamy, że w związku z wizytą duszpasterską, Kancelaria Parafialna czynna jest tylko we wtorek, środę i piątek w godz. od 9.30 do 10.30.

8.    W jutrzejszą Niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego.

9.    Wszystkim solenizantom i jubilatom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

10.          Modlitwa do św. Michała Archanioła.

 
 

 

Dodał: Ks. Proboszcz 05 January 2018 (22:15)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu