Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną (01.04.2018 r.)

 

  Chrystus Zmartwychwstał, Alleluja! Prawdziwie zmartwychwstał, Alleluja!

 1.  

  W radosnym dniu Zmartwychwstania Pańskiego kierujemy słowa serdecznych życzeń do naszych Parafian, przyjaciół Parafii św. Jana Bosko, Sióstr Salezjanek, całej Rodziny Salezjańskiej, wszystkich współpracowników i gości. Serdecznie pozdrawiamy przybyłych gości, odwiedzających swoich krewnych, a także wszystkich naszych byłych parafian.

  Niech Światło Chrystusa Zmartwychwstałego rozproczy mroki naszych grzechów i słabości, niech odsunie wszelkie skały, które zalegają u wrót naszych serc, aby mogła w nich zagości Boża Miłość, Wiara i Nadzieja.

   

  Niech orędzie Bożej miłości przez nasze serca dotrze do wszystkich pogrążonych w rozpaczy i smutku. A Maryja Wspomożycielka niech wyprasza dla wszystkich potrzebne łaski. Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

 2. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli się trudu przygotowania świąt. Za piękną liturgię dziękuję księdzu Leszkowi i wszystkim ministrantom. Dziękuję ksiądzu Mariuszowi, Pani Adzie oraz panu organiście Tomaszowi wraz ze scholą i chórem Salesianum za oprawę muzyczną w czasie Triduum. Za przygotowanie Ołtarza Adoracji oraz Grobu Pańskiego dziękuję Państwu Krystynie i Robertowi Mijalom. Pani Renacie i Dorocie za świąteczną dekorację ołtarzy i wystrój kwiatami. Orszakowi procesyjnemu. Siostrom Salezjankom, Współbraciom Salezjanom, panu kościelnemu Wiesławowi za wszelką służbę w tym czasie.

 3. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo w ramach nowenny do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. Nowenna będzie odprawiana codziennie do najbliższej soboty o godz. 17.30.

 

 1. Jutro, w drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy Msze święte są odprawiane jak w każdą niedzielę (6.30, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00), a ofiary złożone na tacę będą przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i KUL.

 2. We wtorek nie będzie spotkania Wspólnoty Bóg jest Miłością. Zapraszamy członków Wspólnoty do modlitwy w czasie Nowenny.

 3. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami na Mszę świętą o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie z ks. Opiekunem.

 4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8.00. Spowiedź dla dzieci od 16.30. Msza święta z udziałem dzieci o 17.00. Młodzież zapraszamy na Mszę świętą o godz. 19.00.

 5. Po Mszy świętej o godz. 19.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do sobotniej wieczornej Mszy świętej. Przez całą noc z piątku na sobotę będzie trwała modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

 6. W pierwszą sobotę wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą świętą o godz. 9.00. Po Mszy nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca.

 7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna tydzień miłosierdzia. Z tej okazji przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na rzecz najbardziej potrzebujących.

 8. W dniach od 1 do 3 maja w Goleniowie odbędą się Archidiecezjalne Dni Młodych.

 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

 10. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Henryk Siwka, l. 69, zam. ul. Kaliny; Henryk Toczyłowski, l. 86, zam. ul. Włodkowica; Stanisław Owsianik, l. 69, zam. ul. Witkiewicza; Stanisław Mazur, l. 87, zam. ul. Derodowskiego; Stefania Werner, l. 98, zam. ul. Santocka. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 01 April 2018 (10:01)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu