Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 33. Niedzielę Zwykłą (18.11.2018 r.)

 

 1. Dziś przeżywamy II Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał” (Ps 34,7). Dziękujemy wszystkim, którzy systematycznie wspomagają potrzebujących. Dziękujemy za przekazywane ofiary oraz dary materialne, zwłaszcza dziś w tzw. torbach miłosierdzia. W naszej parafii w każdą trzecią niedzielę miesiąca można przynieść do kościoła artykuły spożywcze z długim terminem przydatności lub środki chemiczne. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działalność Parafialnego Zespołu Caritas. Ta grupa jest otwarta także na nowe chętne do pomocy osoby.

 2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych w dniu dzisiejszym o godz. 17.15. W tygodniu wypominki o 8.15 i 17.15.

 3. Zapraszamy serdecznie na trwające katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się one w naszym kościele w poniedziałek i czwartek o godz. 18.30.

 4. W poniedziałek o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie osób odpowiedzialnych za działająca w naszej parafii Poradnię Życia Rodzinnego.

 5. W poniedziałek podczas wieczornej Mszy świętej ponowimy w naszej parafii „Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana”. Ten akt zostanie powtórzony w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w przyszłą niedzielę.

 6. Spotkanie Rady Katechetycznej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.15 na plebanii.

 7. W czwartek z okazji wspomnienia świętej Cecylii wieczorną liturgię ubogaci nasz Parafialny Chór Salesianum Młodzi Duchem.

 8. W sobotę, 24 listopada, odbędzie się spotkanie członków Stowarzyszenia Wspomożycielki Wiernych ADMA. Po Mszy świętej zapraszamy na konferencję.

 9. Comiesięczne spotkanie wdów, wdowców i osób samotnych w tym miesiącu odbędzie się w poniedziałek, 26 listopada. Już dziś zapraszamy.

 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 11. Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą błogosławieństwa Bożego oraz opieki Wspomożycielki Wiernych.

 12. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Tomasz Kołodziej, l. 41, zam. ul. Santocka; Władysław Ossowski, l. 92, zam. ul. Świerszczowa; Tomasz Łodyga, l. 89, zam. ul. Santocka; Daniel Renka, l. 31, zam. Szczecin; Stanisława Napora, l. 84, zam. ul. Kaliny. Wieczny odpoczynek….

 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła.


Dodał: Ks. Proboszcz 18 November 2018 (06:23)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu