Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Bożego Narodzenia (25.12.2018 r.)

 

Warto było czekać cztery tysiące lat, by dać się zaskoczyć Stwórcy. Oto Panna porodziła swego Pieworodnego Syna i owiniętego w pieluszki położyła w żłobie. Bóg się narodził. Nie czekał, aż zasłużymy na Jego przyjście. Przyszedł na ten świat, gdy się bawiliśmy, pracowaliśmy, spędzaliśmy czas z najbliższymi. Ale przyszedł także wtedy, gdy cierpieliśmy lub nie widzieliśmy sensu w walce ze złem. Po prostu Słowo stało się Ciałem i zamieszkało wśród nas.

    Drodzy Parafianie i sympatycy świętego Jana Bosko.

    W tym szczególnym czasie kierujemy do Was słowa serdecznych życzeń. Życzymy coraz większego optymizmu i radości, zadowolenia z miłości tych, którzy nas kochają; coraz większej miłości do najbliższych i nadziei, że z Bogiem stawimy czoła największym trudnościom. Życzymy Wam dobrego życia tutaj na ziemi i szczęścia wiecznego w niebie. Niech każda łaska otrzymana od Boga będzie przyjęta i pomnożona. Bądźcie szczęśliwi jako wierni uczniowie Chrystusa, którzy przyjmują Go, aby nieść do współczenego świata. Zdrowych i wesołych Świąt.

  1.  Zapraszamy dzisiaj na godz. 17.00 na wspólne śpiewanie kolęd Nowonarodzonemu Dzieciątku.

  2.  Serdeczne podziękowania kieruję do osób zaangażowanych w przygotowanie tegorocznych dekoracji w naszym kościele.

  3. Jutro w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia będziemy wspominać Świętego Szczepana. Msze święte o godz. 6.30, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy o 13.15. O godz. 17.00 zapraszamy na kolędowanie przy żłóbku.

  4.  Rozkład kolędy jest zamieszczony na gazetce oraz w Internecie. 27 grudnia – cała ulica Derdowskiego; 28 grudnia – Kaliny od 33 do 53; 29 grudnia – Kaliny od 18 do 32.

  5. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna będzie tylko przed południem we wtorek, środę i piątek (9.30 – 10.30). We wszystkich ważnych sprawach można umówić się telefonicznie na spotkanie.

  6.  Modlitwa do św. Michała Archanioła.


Dodał: Ks. Proboszcz 25 December 2018 (07:59)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu