Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 23. Niedzielę Zwykłą (08.09.2019 r.)

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.
   
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali zestawy przyborów szkolnych i zeszytów dla dzieci z naszej parafialnej świetlicy. Dzieci pamiętają o dobrodziejach w codziennej modlitwie.

 3. Zapraszamy w ramach Nowenny do Święta Podwyższenia Krzyża Świętego na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy, dzisiaj o 17.30.

 4. W poniedziałek nie będzie nabożeństwa o 17.30. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy świętej. Adorację prowadzi wspólnota Przymierze Miłosierdzia.

 5. We wtorek będziemy gościć w naszej wspólnocie Prowincjała Salezjanów księdza Romana Jachimowicza. Na spotkanie z księdzem Inspektorem zapraszamy Radę Wspólnoty Duszpasterskiej oraz wszystkich zainteresowanych parafian. Spotkanie odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy świętej, której będzie przewodniczył ksiądz Inspektor.

 6. Również we wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia, które rozpocznie modlitwa różańcowa o 17.30. Po Mszy świętej odbędzie się modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

 7. W środę zapraszamy na Hołd Wspomożycielce o 17.30.

 8. Przez cały tydzień o godz. 15.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową oraz modlitwy w ramach Nowenny do Święta Podwyższenia Krzyża Świętego.

 9. W sobotę w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Adorację na godz. 15.00 oraz na Drogę Krzyżową o 19.30, która rozpocznie się w szczecińskiej katedrze.

 10. Przypominamy rodzicom dzieci z klas III Szkoły Podstawowej o konieczności zgłoszenia dziecka do Pierwszej Komunii Świętej. W kancelarii lub od Siostry Zofii można otrzymać formularz zgłoszenia.

 11. Rada Osiedla Świerczewo zaprasza na festyn osiedlowy w sobotę (14.09) od godz. 14 do 17 na terenie Przedszkola przy ul. Jodłowej. W planie grill, atrakcje i gry dla dzieci oraz możliwość porozmawiania o sprawach osiedla.

 12. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek, środę i piątek przed i po południu.

 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 14. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 15. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 16. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Aktualizacja: 8.09.2019, godz. 8.50

Dodał: Grzegorz 07 September 2019 (21:29)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu