Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 26. Niedzielę Zwykłą (29.09.2019 r.)

 1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory Śpiewane o 17.30. A po wieczornej Mszy świętej, ok. 19.00 zapraszamy na „Pięć kilometrów Różańca”.

 2. Salezjańska Organizacja Sportowa SL Salos Szczecin w poniedziałek Mszą świętą o godz. 17.00 rozpocznie kolejny rok wychowawczo-sportowy. Zapraszamy wszystkich zawodników, trenerów oraz rodziców dzieci i młodzieży do powierzenia Panu Bogu rozpoczynającego się roku formacji.

 3. W poniedziałek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. Adorację prowadzi wspólnota Przymierze Miłosierdzia.

 4. Spotkanie Rady Katechetycznej odbędzie się w poniedziałek o 19.00. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Salezjańskich Współpracowników. Zapraszamy.

 5. We wtorek rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej świątyni Nabożeństwo Różańcowe (w tygodniu) po Mszy świętej o godz. 9.00 rano, oraz od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Na godzinę 17.00 zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież. W sobotę różaniec po Mszy świętej o 9.00 oraz o 17.30.

 6. W środę, 2 października, będziemy obchodzić Dzień Anioła – w tym dniu prosimy dzieci i młodzież o przebranie się za aniołów i przyjście na Nabożeństwo o godz. 17.00 w kościele. Po nabożeństwie odbędzie się zabawa na Auli Salesianum.

 7. Członków Zarządu ADMA zapraszamy na spotkanie w środę, 2 października o godz. 19.00 na plebanii.

 8. W pierwszy czwartek zapraszamy wspólnotę ministrancką wraz z rodzicami na Mszę świętą o godz. 18.00. Po Mszy świętej odbędzie się spotkanie z księdzem Opiekunem.

 9. W czwartek o godz 19.00 zapraszamy na spotkanie Rady Wspólnoty Wychowawczo-Duszpasterskiej do Oratorium.

 10. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Nowe osoby prosimy zgłaszać w kancelarii. Spowiedź dla dzieci w pierwszy piątek od 16.30. Msza święta z udziałem dzieci o 17.00.

 11. Msza święta w pierwszy piątek dla młodzieży o godz. 19.00. Zapraszamy szczególnie młodzież, która przyjęła już sakrament dojrzałości chrześcijańskiej.

 12. W pierwszą sobotę wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą świętą o godz. 9.00. Po Mszy świętej odbędzie się Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca.

 13. W pierwszą sobotę zapraszamy mężczyzn na kolejny Męski Różaniec, który rozpoczyna się Mszą świętą o godz. 7.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela. Ostatnio na tej modlitwie zgromadziło się ponad 400 mężczyzn z naszego miasta i okolic.

 14. Przypominamy Rodzicom o konieczności zgłoszenia dzieci i młodzieży do przygotowania do sakramentów Eucharystii i Bierzmowania. Rozpoczęły się już cykliczne spotkania. Prosimy o poważne potraktowanie tego obowiązku.

 15. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek i środę.

 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 17. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 18. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Stanisław Sienkiewicz, l. 81, zam. ul. Santocka;
  + Danuta Zasadowska, l. 72, zam. ul. Derdowskiego;
  + Józef Długosz, l. 79, zam. ul. Santocka.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 19. Modlitwa do św. Michała Archanioła.


Dodał: Grzegorz 28 September 2019 (17:48)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu