Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćZapraszamy na modlitwę 1000 Róż dla Maryi (19 listopada)

W sobotę, 19 listopada zapraszamy na modlitwę „1000 Róż dla Maryi”, która rozpocznie się o godz. 4.00 w naszej parafii, skąd przejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym (Eucharystia ok. godz. 7.00).

🌹🙏1️⃣9️⃣▪️1️⃣1️⃣▪️2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣🙏🌹
⚠️ GODZ. 4:00 ‼

START:
PARAFIA ŚW.JANA BOSKO

KIERUNEK:
PARAFIA MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ

PRZEZ:
JASNE BŁONIA - POMNIK ŚW. JANA PAWŁA II

META:
MIEJSCE ROZPOCZĘCIA

✝️🙏 EUCHARYSTIA OK. GODZ. 7.00
W SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn (synów, mężów, ojców, dziadków) do wspólnej modlitwy różańcowej. To cykliczny już Marsz 1000 Róż dla Maryi, w którym ofiarowujemy, pokutując i wynagradzając Niepokalanie Poczętej Najświętszej Maryi Pannie, nasze dziękczynienie za otrzymane dotychczas Boże łaski, których Kecharitomene jest szafarką.

Wypraszamy łaski dla siebie, naszych bliźnich, grzeszników, których mijamy w czasie naszej 6h wędrówki, modlimy się w wielu intencjach m.in. za naszą Ojczyznę 🇵🇱 o nowe wylanie darów Ducha Świętego, za nowe powołania kapłańskie i zakonne, za głęboką wiarę i moc w naśladowaniu Jezusa Chrystusa ✝️ dla Kapłanów, szczególnie tych, którzy obecnie są atakowani przez różne społeczne grupy i jednostki. Modlimy się także za pokój na całym świecie, a szczególności w tych miejscach, gdzie aktualnie trwają konflikty zbrojne, gdzie giną niewinni ludzie.

W modlitwie zawierzamy wszystkich grzeszników, którzy jeszcze nie poznali Pana, by właśnie przez Maryję, przez Jego Matkę, mogli w najbliższej przyszłości dostrzec światło w ciemności, w której na co dzień kroczą, by Boża rodzicielka pokierowała ich tak, aby dostrzegli Prawdę i usłyszeli głos Ojca 😇, by miłość i miłosierdzie, którymi jest nasz Zbawiciel, wyzwoliły ludzkie dusze, serca, umysły i ciała z niewoli zła, by stali się wolni przez Chrystusa Pana naszego ✝️❤🙏

"Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota."
(Mk 7, zl-zz)

W Niepokalanym Sercu Maryi staniesz się pokorny - gotowy kochać Boga i człowieka❤❤❤

Niech właśnie te czyste Serce Naszej Matki❤ odniesie tryumf w sercu każdego z nas, byśmy za wieki poznali miłość Jej Syna, Zbawiciela ✝️🙏

Ave Maryja 🌹🙏
TOTUS TUUS ❤⚔

 

 

Data publikacji: 14.11.2022 r.

Dodał: Grzegorz 08 listopada 2022 (21:30)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu