Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na święto Chrztu Pańskiego (09.01.2022 r.)

Obchodzimy dziś święto Chrztu Pańskiego, które jest okazją do wspomnienia naszego własnego chrztu. Otrzymaliśmy wtedy Ducha Świętego i staliśmy się umiłowanymi dziećmi Bożymi. Bóg pragnie dla nas zbawienia, a nasza codzienność pełna jest znaków Jego obecności. Starajmy się codziennie dziękować za chrzest święty i Bożą miłość w życiu każdego z nas.

 1. Zapraszamy dzisiaj na wspólne kolędowanie o godz. 17.15.
   
 2. Rozpoczynamy drugi tydzień wizyty duszpasterskiej. Dla przypomnienia, na gazetce przy wejściu do kościoła zamieszczona jest lista adresów domów, których mieszkańcy zaprosili nas w najbliższym tygodniu.
   
 3. W związku z wizytą duszpasterską, w tym tygodniu przed wieczornym nabożeństwem odmawiany będzie Różaniec o 17.30.
   
 4. We wtorek wieczorem zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia.

 5. Mężczyzn zapraszamy w sobotę, 15 stycznia, na pokutno-wynagradzającą modlitwę różańcową „1000 Róż dla Maryi”, która rozpocznie się o godz. 6.00 w naszym kościele, skąd udamy się do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym.

 6. W sobotę, po Mszy świętej o godz. 9.00 odbędzie się w naszej parafii kolejne spotkanie synodalne dekanatu Szczecin-Pogodno.
   
 7. Także w sobotę, o godz. 16.00 rozpocznie się spotkanie dla młodzieży zainteresowanej udziałem w Światowych Dniach Młodzieży w roku 2023 w Portugalii.
   
 8. Za tydzień będziemy gościć Alumnów Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Po Mszach św. przeprowadzana będzie zbiórka ofiar do puszek na szczecińskie seminarium.
   
 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie tylko przed południem: we wtorek, środę i piątek (9.30-10.30). We wszystkich ważnych sprawach można umówić się telefonicznie na spotkanie.
   
 10. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 11. W ostatnim czasie odszedł do Domu Ojca:
  + Eugeniusz Nowicki, l. 71, zam. ul. Santocka.
  Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...
   
 12. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 08 stycznia 2022 (17:04)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu