Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego (24.04.2022 r.)

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o godz. 15.00 (nie będzie nabożeństwa o 17.30).
   
 2. Z inicjatywy Caritas, dzisiaj obchodzony jest „Dzień Dobra”. Z tej okazji organizowany jest festyn rodzinny przy parafii św. Rodziny (ul. Królowej Korony Polskiej) oraz na Jasnych Błoniach (w godz. 10.00-17.30).
   
 3. W naszej wspólnocie, młodzież przygotowująca się do udziału w Światowych Dniach Młodzieży, po każdej Mszy świętej przeprowadza zbiórkę ofiar do puszek oraz częstuje wiernych „Bożymi Krówkami” z cytatami świętych.
   
 4. Po Mszy świętej istnieje możliwość zwiedzenia, wraz ks. Proboszczem, budowanego kościoła.
   
 5. Wojownicy Maryi, wraz z JE ks. Abp Andrzejem Dzięgą, zapraszają do włączenia się do Nowenny Narodowej o wiarę w narodzie. Rozpoczyna się dzisiaj, 24 kwietnia (dzień po męczeńskiej śmierci św. Wojciecha BM), a kończy się w wigilię święta Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Przy wyjściu z kościoła znajdują się specjalnie na to wydarzenie przygotowane plakaty z tekstem modlitwy nowenny.
   
 6. W poniedziałek młodzież z SL Salos zapraszamy na comiesięczne spotkanie formacyjne na Mszy świętej o godz. 17.00. W tym dniu nie będzie nabożeństwa o 17.30.
   
 7. Bractwo Więzienne Świętego Dobrego Łotra zaprasza w sobotę, 30 kwietnia o godz. 15.00 na Mszę świętą w intencji: o prawdziwą wolność duchową i fizyczną dla skazanych, byłych więźniów, trwających w nałogach oraz ich rodzin.
   
 8. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie: we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 10. Pomódlmy się za tych, którzy w ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Cecylia Siek, l. 91, zam. ul. Santocka;
  + Jerzy Maksajda, l. 82, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Zofia Nowak-Marcinkiewicz, l. 89, zam. ul. Witkiewicza;
  + Barbara Sadek, l. 68, zam. ul. Kaliny;
  + Urszula Musiał, l. 73, zam. ul. Derdowskiego;
  oraz za wszystkich zmarłych w tych dniach na Ukrainie.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...
   
 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

 

Dodał: Grzegorz 23 kwietnia 2022 (17:15)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu