Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (05.06.2022 r.)

 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe dzisiaj i w tygodniu o godz. 17.30.
   
 2. Jutro przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Patronki naszej Archidiecezji. Msze Święte w tym dniu jak w każdy dzień powszedni o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
   
 3. W poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji zmarłych, których imiona wypisane na kartkach pozostawiamy przy ołtarzu Wspomożycielki.
   
 4. Również w poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe. To 24 godzinne nabożeństwo jest okazją do modlitwy za Kościół i naszą Ojczyznę, ale także przedstawienia Bogu w cichej adoracji swoich osobistych intencji.
   
 5. W czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
   
 6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Trójcy.
   
 7. Z komunikatów Kurii:

  „W poniedziałek, 6 czerwca br., będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Głównej Patronki naszej Archidiecezji. Zapraszamy wszystkich do Katedry, aby o godz. 18.00 uczestniczyć w Mszy Świętej pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa. Liturgia ta będzie dziękczynieniem za 50 lat naszej Diecezji i modlitwą błagalną w intencji Kościoła nad Odrą i Bałtykiem.”

  „Zapraszamy na spotkania ewangelizacyjne w szczecińskiej parafii Świętego Krzyża, które odbędą się w dniach od 7 do 10 czerwca. Modlitwom w te dni będą przewodniczyć i słowo Boże głosić:
  • 7 i 8 czerwca – ks. Rafał Jarosiewicz;
  • 9 czerwca – ks. Dariusz Dąbrowski COr;
  • 10 czerwca – ks. Dominik Chmielewski SDB.
  Spotkania rozpoczną się o godz. 16.30 wspólną modlitwą, o 17.30 będzie nabożeństwo czerwcowe, o godz. 18.00 Msza Święta z homilią, a następnie Adoracja eucharystyczna z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała oraz o przemianę życia i umocnienie w wierze.”

  „W sobotę, 11 czerwca, obchodzimy 35. rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Szczecinie. Zapraszamy w tym dniu na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 20.30 przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie.”
   
 8. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 10. Pomódlmy się za tych, którzy w ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Edward Zemglały, l. 81, zam. Szczecin;
  oraz za wszystkich zmarłych w tych dniach na Ukrainie.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...
   
 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 04 czerwca 2022 (17:05)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu