Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę zwykłą (12.02.2023 r.)

 1. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje dzisiaj zbiórkę do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
   
 2. W dniu dzisiejszym 70. osobowa grupa dzieci i młodzieży z Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS Szczecin, pod opieką ks. Prezesa Tadeusza Balickiego SDB, rozpoczyna obóz sportowo-wychowawczy w Głogowie.
   
 3. Zapraszamy dziś na Adorację w ciszy o godz. 17.30.
   
 4. W poniedziałek i wtorek, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 17.30.
   
 5. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia: o godz. 17.30 Różaniec, następnie Msza Święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
   
 6. W środę zapraszamy na Hołd Wspomożycielce o godz. 17.30.
   
 7. Zachęcamy do rozpoczęcia, w dniu 20 lutego, 33. dniowego przygotowania do zawierzenia się Jezusowi przez Maryję na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP" św. Ludwika Marii Grignion de Montforta. Osoby, które odnawiają zawierzenie, mogą rozpocząć przygotowania 4 marca. Zawierzenie odbędzie się 25 marca.
   
 8. W drugim tygodniu ferii (od 20 do 24 lutego), pod patronatem Fundacji księdza Lucjana Gierosa SDB organizujemy półkolonie zimowe dla dzieci. Koszt 250 zł. Karty uczestnika są do odbioru w kancelarii lub zakrystii po Mszach Świętych.
   
 9. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymkach organizowanych przez naszą parafię. W tym roku planujemy dwie pielgrzymki do Medjugorje. Pierwsza rozpocznie się 28 kwietnia, a druga w sierpniu. Szczegółowe informacje zamieszczone są na plakacie i w Internecie.
   
 10. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku na rzecz prowadzonej działalności przez salezjanów. Naszą Organizacją Pożytku Publicznego, przez którą można tego dokonać jest:

  SYMFONIA MŁODOŚCI FUNDACJA IMIENIA KSIĘDZA LUCJANA GIEROSA SDB
  KRS nr: 0000443963

  W kancelarii można pozostawiać dokumenty do rozliczenia podatku.
   
 11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 13. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca:
  + Halina Cnotliwa, l. 92, zam. ul. Santocka.
  Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…
   
 14. Modlitwa w intencji Misji Świętych i do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 11 lutego 2023 (17:06)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu