Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą (23.07.2023 r.)

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła. Trwają obecnie prace przy dociepleniu kościoła od strony wschodniej, montaż docelowej konstrukcji i pokrycia dachu budynku tzw. zakrystii, zamontowano też siedem par drzwi zewnętrznych. Prosimy o modlitwę za wszystkich darczyńców a także za wykonawców.

 2. Dzisiaj obchodzimy III Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Tegoroczne hasło brzmi: „Miłosierdzie Jego z pokolenia na pokolenie” (Łk 1,50).

 3. Zapraszamy na Nabożeństwa wieczorne o godz. 17.30 w tym tygodniu: w środę - do Wspomożycielki Wiernych, w sobotę - Różaniec.

 4. W poniedziałek 30. osobowa grupa młodzieży pod opieką siostry Elżbiety i ks. Mariusza, udaje się do Portugalii na Światowe Dni Młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali duchowo, organizacyjnie i finansowo to wydarzenie.

 5. We wtorek – 25 lipca – we wspomnienie świętego Krzysztofa po Mszach Świętych o godz. 9.00 i 18.00, odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych.

 6. Mamy jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 12 do 21 sierpnia. Koszt 890 zł i 330 euro. Zgłoszenia przyjmuje pani Aneta (tel. 731 983 196).

 7. Serdecznie zapraszamy do udziału w 31. Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która tradycyjnie odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia. Tegoroczna pielgrzymka będzie przeżywana pod hasłem: „Ufaj, jak św. Teresa z Lisieux!”, ze względu na 150. rocznicę jej urodzin i 100. rocznicę jej beatyfikacji.

  Ksiądz proboszcz Mariusz Wencławek jest przewodnikiem grupy świętej Faustyny. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii, a zapisy na stronie: www.pielgrzymka-mysliborska.pl.

 8. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek i piątek, tylko po południu (16.00-17.30).

 9. Wszystkim solenizantom, jubilatom i przybywającym na wakacje gościom, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 22 lipca 2023 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu