Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą (22.10.2023 r.)

 1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Misyjną pod hasłem „Misje sercem Kościoła”, która rozpoczyna tydzień modlitw w intencji misji. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na rzecz projektów misyjnych.

 2. W dzisiejszą niedzielę odbywa się coroczne liczenie wiernych.

 3. Zapraszamy dzisiaj i przez wszystkie dni w tygodniu na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30. W tygodniu wspólnie odmawiamy różaniec także po Mszy Świętej o godz. 9.00. W ten poniedziałek, wyjątkowo różaniec będzie tylko rano.

 4. W tym tygodniu imieniny obchodzi ks. Tadeusz Balicki. Za księdza solenizanta będziemy modlić się w poniedziałek, 23 października na Mszy Świętej o godz. 17.00, która jest comiesięcznym spotkaniem wychowanków, ich rodziców i trenerów oraz osób związanych z Salezjańską Organizacją Sportową SL SALOS Szczecin.

 5. We wtorek, na Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne z rodzicami.

 6. W sobotę, 28 października zapraszamy mężczyzn na modlitwę „1000 Róż dla Maryi”, która rozpocznie się o godz. 4.00 w naszej parafii. Przejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym, w którym ok. godz. 7.00 zostanie odprawiona Eucharystia. Następnie udamy się pod figurę św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

 7. W przyszłą Niedzielę, 29 października na Mszy Świętej o godz. 12.00 będziemy obchodzić jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Tomasza Bloka SDB. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, podczas której ksiądz jubilat udzieli specjalnego błogosławieństwa.

 8. W kościele wyłożone są kartki na Wypominki za zmarłych. Tradycyjnie będą odczytywane od 2 listopada, podczas różańca o godz. 8.20 i 17.15. Na kartce prosimy zaznaczyć, czy mają być czytane rano czy po południu. Tygodniowy grafik jest zamieszczony na gazetce.

 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).

 10. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 11. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca:
  + Halina Żarczyńska, l. 76, zam. ul. Kaliny,
     Msza Święta pogrzebowa z urną w środę o godz. 12.00.
  Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…

 12. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 21 października 2023 (19:43)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu