Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 9. Niedziela Zwykła (3.06.2018 r. )

 

1. W dniu dziesiejszym obchodzimy w kościele Święto Opatrzności Bożej. Ofiarami zbieranymi przed kościołami w całej Polsce wspieramy budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

2. Słowo Boże w naszej wspólnocie głosi dziś ojciec Jose Maniparambil, którego po raz kolejny serdecznie witamy. Od jutra Mszą świątą o godz. 9.00 rozpoczyna się Szkoła Biblijna poświęcona tematyce Apokalipsy św. Jana.

3. Trwamy w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesję Eucharystyczną o godz. 17.30. Gorąco prosimy rodziców o umożliwienie dziewczynkom sypania kwiatków w czasie procesji.

 

4. Dzisiaj przypadają imieniny ks. Leszka Główczyńskiego, którego ogarniamy serdeczną modlitwą i życzliwością. W intencji księdza Leszka będziemy modlić się na Mszy świętej jutro, w poniedziałek o godz. 18.00.

  1. We wtorek zapraszmy na Nabożeństwo Uzdrowienia, które poprowadzi ojciec Jose. Rozpoczniemy o 17.30 nabożeństwem czerwcowym z procesją, następnie Msza święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

  2. W środę po wieczornej Mszy świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Serdecznie zapraszamy do przeznaczenia jednej godziny na modlitwę różańcową i adorację w intencji naszej parafii, Ojczyzny i Kościoła w Polsce.

  3. W dniach od 25 czerwca do 6 lipca organizujemy półkolonie dla dzieci (od 7 do 12 roku życia). Koszt za dwa tygodnie 350 złotych. Odbiór kart w zakrystii po Mszy świętej.

 

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

 

9. W ostatnim czasie odeszła do domu ojca: + Jadwiga Kowal-Dzieża, l. 66 . Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

 

10. Modlitwa do św. Michała Archanioła.Dodał: Ks. Proboszcz 02 June 2018 (15:47)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu