Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na luty 2019 r.

 

 

Papieska intencja ogólna na luty 2019 roku: O wspaniałomyślne przyjęcie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy.

RÓŻA INTENCJA NA LUTY 2019 ROKU
Matki Kościoła Za młodych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców, by mądrze i odpowiedzialnie wykorzystali ten czas przygotowań.
Wspomożenia Wiernych O pokój na świecie oraz o gotowość społeczności międzynarodowej do niesienia pomocy ofiarom wojen, katastrof, kataklizmów.
Królowej Apostołów Aby przez grupy i wspólnoty funkcjonujące w naszej parafii; przez chór, scholę, służbę liturgiczną, wszystkie wspólnoty, w naszej parafii nieustannie wzrastała chwała Boża.
Ucieczki Grzeszników Za małżeństwa i rodziny, zwłaszcza te przeżywające trudności, kryzysy.
Królowej Korony Polskiej O mądrość i roztropność dla rządzących w naszej Ojczyźnie.
Św. Dominika Savio Aby Pan Bóg pobłogosławił trud wkładany w budowę naszego sanktuarium św. Jana Bosko i wszystkim angażującym się w budowę.
Królowej Pokoju O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w sposób szczególny z naszej parafii.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za naszych kapłanów, brata zakonnego i siostry zakonne - o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego, oraz zdrowie i siły.
Zwiastowania NMP Za chorych i ubogich, aby dzięki czynnej pomocy bliźnich doznali pociechy.
Św. Józefa Aby pociągnięci dobrymi przykładami życia małżeńskiego i rodzinnego, młodzi odkryli świętość i piękno małżeństwa i odrzucili pokusy wspólnego zamieszkania i życia bez ślubu.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za siejących wrogość i nienawiść w życiu publicznym, aby Bóg uleczył ich serca z wszelkiej nieprawości.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 30 January 2019 (09:31)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu