Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą (03.10.2021 r.)

 1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie młodzież z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Na zakończenie Mszy świętych o godz. 10.30, 12.00 i 18.00, młodzież podzieli się z nami swoim świadectwem i zachęci do wsparcia Fundacji ofiarą w przyszłą niedzielę, podczas przeprowadzanej ogólnopolskiej zbiórki.

 2. Trwamy w miesiącu modlitwy różańcowej. W naszej parafii wspólnie odmawiamy różaniec:
  • w tygodniu po Mszy świętej o godz. 9.00 i na nabożeństwie o 17.00 (zapraszamy dzieci i młodzież);
  • w niedzielę – przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.00.

 3. W poniedziałek o godz. 17.30 w modlitwie różańcowej będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. W ich intencji zostanie odprawiona Msza święta o godz. 18.00.

 4. We wtorek o 18.00 na Mszy świętej spotka się wspólnota Bóg jest Miłością.

 5. W środę o 17.30 Hołd Wspomożycielce, a po wieczornej Mszy świętej, z racji pierwszej środy miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo ku czci świętego Józefa.

 6. Także w środę wieczorem, po nabożeństwie do świętego Józefa, rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Zapraszamy do udziału w tej całodobowej modlitwie.

 7. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzinami na Mszę świętą o godz. 18.00.

 8. Także w czwartek wspólnota Wojowników Maryi zaprasza do wspólnego rozważania godziny Męki Pańskiej od 23.00 do północy.

 9. W sobotę – 9 października – młodzież z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zaprasza rodziców z dziećmi do udziału w zabawie w ramach Miasteczka Rodzinnego od godz. 10.00 do 12.00.

 10. W przyszłą niedzielę, z okazji Dnia Papieskiego, będzie przeprowadzona zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 11. Również w przyszłą niedzielę, na Mszy świętej o godz. 10.30 zostaną poświęcone różańce dla dzieci pierwszokomunijnych. Różańce nabywają sami rodzice.

 12. Pary przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zapraszamy do udziału w kursie przedmałżeńskim, który rozpocznie się 10 października br. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej naszej parafii.

 13. Z komunikatów Kurii:
  W tym roku przypada trzecia rocznica Koronacji łaskami słynącego Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Uroczyste obchody tej rocznicy odbędą się podczas Mszy Świętej w sobotę, 9 października br., o godz. 12.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela. Podczas tej uroczystości, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, Matce Bożej zostanie ofiarowane kolejne wotum – „królewskie jabłko” oraz zostaną wprowadzone relikwie Błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

 14. Kancelaria w tym tygodniu czynna będzie we wtorek, środę i piątek (9.30–10.30 i 16.00–17.30).

 15. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 16. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca:
  + Elżbieta Świderska, l. 79, zam. ul. 26 Kwietnia.
  Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie...

 17. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 02 października 2021 (23:33)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu