Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na listopad 2021 r.

W 1. sobotę miesiąca, 6 listopada br. wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą św. o godz. 9.00. Po Mszy św. zapraszamy na Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Papieska intencja ogólna na listopad 2021 r.:
Aby cierpiący na depresję lub wypalenie zawodowe otrzymali pomoc i dostrzegli Boże światło, które przywróci im chęć do życia.

RÓŻA INTENCJA NA LISTOPAD 2021 r.
Matki Kościoła O Boże błogosławieństwo, świętość życia, gorliwość w posłudze i wierność powołaniu, dla kapłanów i sióstr zakonnych posługujących w naszej parafii.
Wspomożenia Wiernych Aby wspólnoty chrześcijańskie doświadczające prześladowań, doświadczały bliskości Chrystusa i doczekały się uznania swoich praw.
Królowej Apostołów O nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego w sposób szczególny z naszej parafii.
Ucieczki Grzeszników O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego kościoła i dla wszystkich darczyńców.
Królowej Korony Polskiej Aby prawo do życia dzieci poczętych i nienarodzonych, prawo do życia aż do naturalnej śmierci każdego człowieka, stały się na nowo fundamentem cywilizacji europejskiej.
Św. Dominika Savio Za zmarłych członków naszej Rodziny Różańcowej, zmarłych kapłanów, zmarłych z naszych rodzin, aby zmartwychwstali do nowego życia z Jezusem Chrystusem.
Królowej Pokoju By w szczególności ludzie młodzi podjęli refleksję i uprzytomnili sobie, że po życiu doczesnym każdego czeka wieczność.
Niepokalanego Poczęcia NMP Aby nasze rodziny promieniały miłością, dobrocią, miłosierdziem, troską o dzieci i wzajemnym szacunkiem małżonków.
Zwiastowania NMP Za naszą Ojczyznę, by w dobie szerzenia ateistycznego liberalizmu wobec religii i moralności chrześcijańskiej, pozostała wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.
Św. Józefa Za naszego arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, by pod opieką Maryi, wspierany łaską Bożą, w powierzonym mu Ludzie Bożym utwierdzał wiarę, nadzieję i miłość.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes O pokój dla świata.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 06 listopada 2021 (09:35)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu