Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną (14.05.2023 r.)

 1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 10.30. Biały Tydzień dzieci pierwszokomunijne będą przeżywać na Mszach Świętych w tygodniu o godz. 18.00. Za tydzień odbędzie się Pierwsza Komunia Święta kolejnej grupy dzieci.

  O godz. 16.00, na dodatkowej Mszy Świętej, dziękczynienie za dar Eucharystii przeżyją dzieci rocznicowe. Dziękujemy rodzinom, że odpowiedziały na zaproszenie do przeżycia rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
   
 2. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe w kościele dzisiaj o godz. 17.30, w tygodniu po Mszy Świętej o godz. 9.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

  Nabożeństwo Majowe przy krzyżu na naszych osiedlach codziennie o godz. 19.30, od dzisiaj przy krzyżu przy ul. Kaliny, od przyszłej niedzieli przy krzyżu przy ul. Derdowskiego.
   
 3. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 15.00 do 16.00, we wtorek od godz. 15.00 do 17.45.
   
 4. W przyszłą niedzielę, 21 maja obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu, na Mszy Świętej o godz. 10.30 będziemy przeżywać uroczystość Pierwszej Komunii Świętej drugiej grupy dzieci. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 10.00. Przygotowanie świątyni i terenu wokół kościoła w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
   
 5. Pary przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zapraszamy do udziału w kursie przedmałżeńskim, który rozpocznie się 17 czerwca br. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej parafii.
   
 6. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach organizowanych przez naszą parafię: do Medjugorie w sierpniu br. oraz do Meksyku w styczniu przyszłego roku. Szczegółowe informacje na plakatach i na stronie internetowej parafii.
   
 7. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 8. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 9. W ostatnim czasie odeszły do Domu Ojca:
  + Halina Drozdowska, l. 74, zam. ul. Santocka;
  + Krystyna Sasaki, l. 76, zam. w Warszawie,
     Msza Święta pogrzebowa w sobotę o godz. 12.00.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…
   
 10. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 13 maja 2023 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu