Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą (02.07.2023 r.)

 1. Dzieci i młodzież z naszej Świetlicy Środowiskowej zbierają dzisiaj ofiary do puszek na organizację wypoczynku.

 2. Od jutra rozpoczyna się drugi turnus półkolonii dla dzieci, organizowany przez Fundację Symfonia Młodości imienia księdza Lucjana Gierosa SDB.

 3. Zapraszamy na Nabożeństwa wieczorne o godz. 17.30 w tym tygodniu: w poniedziałek - wypominki za zmarłych, w środę - do Wspomożycielki Wiernych, w czwartek - w intencji powołań.

 4. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na Nabożeństwo do św. Józefa.

 5. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do godz. 15.00 w piątek. Z uwagi na 24 godzinne rozważanie Męki Pańskiej, nie będzie Świętej Godziny w czwartek.

 6. W piątek, 7 lipca o godz. 17.00 rozpocznie się w naszej parafii „24 godzinne rozważanie Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa", które zakończy się w sobotę, 8 lipca o godz. 17.45.

 7. Z komunikatów Kurii:

  „Dnia 11 lipca br. (wtorek) przypada 80 rocznica „rzezi wołyńskiej". Zapraszamy do włączenia się w obchody tej tragicznej rocznicy w ramach „Narodowego Dnia Pamięci Ludobójstwa". Obchody w naszej Archidiecezji będą przebiegać według następującego planu w poniedziałek i wtorek:

  - 10 lipca br. (poniedziałek) w Sanktuarium pw. św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie zostanie odprawiona Msza Św. o g. 18.00 pod przewodnictwem Ks. Abpa Mieczysława Mokrzyckiego - Metropolity Lwowskiego.

  -11 lipca br. (wtorek) o g. 12.00 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie przy Pomniku Ofiar Nacjonalistów Ukraińskich w latach 1939-1947 modlitwa z udziałem Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko - Kamieńskiego, oraz Metropolity Lwowskiego Księdza Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego.

  - 11 lipca br. o g. 18.00 w Archikatedrze Szczecińskiej Mszę Św. w intencji Pomordowanych na Wołyniu i ich rodzin odprawi Ksiądz Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki - Metropolita Lwowski.

 8. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek i piątek, tylko po południu (16.00-17.30).

 9. Wszystkim solenizantom, jubilatom i przybywającym na wakacje gościom, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 10. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Kazimierz Jagiełka, l. 80, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Bogusław Jurek, l. 58, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Leszek Żurawski, l. 64, zam. ul. Santocka;
  + Maria Michalczewska, l. 80, zam. ul. Kaliny.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 01 lipca 2023 (17:02)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2023 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu