Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą (24.09.2023 r.)

 1. Dzisiaj po Mszach Świętych, Parafialny Zespół Caritas przeprowadza zbiórkę ofiar do puszek w ramach tzw. Niedzieli Hospicyjnej. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie oraz Hospicjum Domowego w Świnoujściu.

 2. Zapraszamy dzisiaj na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 17.30.

 3. W poniedziałek na Mszy Świętej o godz. 17.00 SL SALOS Szczecin rozpocznie kolejny rok wychowawczo-sportowy. Zapraszamy do udziału w modlitwie dzieci, młodzież, rodziców, trenerów i działaczy sportowych związanych z Salezjańską Organizacją Sportową. W tym dniu nie będzie wieczornego nabożeństwa.

 4. Spotkanie Rady Katechetycznej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00.

 5. W tym tygodniu nabożeństwa o godz. 17.30: we wtorek do św. Jana Bosko, w środę Hołd Wspomożycielce, w czwartek powołaniowe, w piątek do Miłosierdzia Bożego, w sobotę różaniec.

 6. Rozpoczynamy przygotowanie młodzieży naszej parafii do bierzmowania. Obowiązkowe pierwsze spotkanie dla kandydatów z klas 7. i 8. odbędzie się w czwartek, 28 września o godz. 19.00 w kościele.

 7. Wszystkich członków stowarzyszenia ADMA, zapraszamy w najbliższą sobotę (30 września) o godz. 9.00 na Eucharystię oraz spotkanie formacyjne w starym Oratorium.

 8. W sobotę, 30 września odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, w celu zdjęcia miar strojów: dla dzieci SP 21 i innych szkół o godz. 9.00, dzieci SP 51 o godz. 10.00.

 9. Także w sobotę, 30 września, w Oratorium, w godzinach od 11.00 do 13.00 odbędzie się konkurs plastyczny dla klas 2, 3, 4 i 5 na temat: Mój Przyjaciel – Anioł Stróż. Szczegóły konkursu u katechetów. Zapraszamy chętne dzieci do udziału w konkursie.

 10. Salezjanów Współpracowników zapraszamy w sobotę na wieczorną Mszę Świętą.

 11. Parafialny Zespół Caritas zaprasza osoby, które chciałby się włączyć w pomoc dla potrzebujących. Najbliższe spotkanie odbędzie się 2 października po Mszy Świętej wieczornej.

 12. Pary przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zapraszamy do udziału w kursie przedmałżeńskim, który rozpocznie się 21 października br. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej parafii.

 13. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).

 14. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 15. Pomódlmy się za zmarłych dobrodziejów i budowniczych naszej świątyni.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

 16. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 23 września 2023 (15:15)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2023 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu