Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na święto Chrztu Pańskiego (07.01.2024 r.)

 1. Zapraszamy dzisiaj na wspólne kolędowanie o godz. 17.30.

 2. Rozpoczynamy jutro ostatni tydzień wizyty duszpasterskiej. Na tablicy w kościele zamieszczona jest lista „kolędowa”, uwzględniająca otrzymane zaproszenia.

 3. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia: o godz. 17.30 Różaniec, następnie Msza Święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

 4. W piątek, po wieczornej Mszy Świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe. To 24-godzinne nabożeństwo jest okazją do modlitwy za Kościół i naszą Ojczyznę, ale także przedstawienia Bogu swoich osobistych intencji.

 5. Pary przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zapraszamy do udziału w kursie przedmałżeńskim, który rozpocznie się 20 stycznia. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej parafii.

 6. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w piątek, po południu. Sprawy pogrzebowe i inne prosimy uzgadniać telefonicznie.

 7. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 8. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca:
  + Adela Nowak, l. 85, zam. ul. Santocka.
  Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…

 9. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 06 stycznia 2024 (21:33)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu